Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdeti barátkozásból, majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeti barátkozásból, majd fokozatos közeledésből szeretne párkapcsolatot kialakítani velem?

Figyelt kérdés
Szerintetek lehetséges az, hogy a férfi bár egyelõre nyíltan nem mondja ki, hogy kapcsolatot akar, de mégis minden cselekedete ezt támasztja alá. Udvarol, érdeklődik, bókol, támogat. Meddig lehet egy ilyet fenntartani kölcsönös szimpátia esetén anélkül, hogy beszélnénk arról, ki mit szeretne? Jól teszem, ha csak hagyom lassan alakulni ezt a dolgot? (Kb.4 hete tart)
2017. ápr. 28. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jól teszed.

Én is ilyen vagyok. 6-8 éve elegem lett a kalandokból és én is így ismerkedek, tapasztalataim szerint hosszú távú párkapcsolatoknál ez jobban működik, mint a hirtelen nagy fellángolás.

34/F

2017. ápr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm. Nekem ez teljesen új, eddig csak fellángolásból induló kapcsolataim voltak, de évekig tartottak.
2017. ápr. 28. 18:54
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. Mennyi idős? Gondolom, nem a fiatalabb korosztály tagja. Én ott tapasztaltam ilyet. De azért 4 hét után jó lenne tudni, hogy kb. merre tart majd ez.
2017. ápr. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3

30 éves. Egyelőre fogalmam sincs, h merre tart, de remélem, h ő legalább tudja. Én nem bánnám, ha lenne belőle valami, mondjuk így.:)

2017. ápr. 28. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!