Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőtársaim! Ismertek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársaim! Ismertek olyan nőket, akikben nincs méltóság, tartás, önbecsülés?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor ez miben nyilvánul meg? Persze férfiak is válaszolhatnak.
2017. ápr. 29. 10:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Ismerek. A pasi akivel van fűvel fával csalja, a gyerekét utálja, napi szinten részeg, kétnaponta összevesznek, szakítanak, még is kapar utána. Sajnálom szegényt, mert egy tanult, intelligens nő, ellentétben a férfival aki tapló minden értelemben...
2017. ápr. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Igen, ismerek. Abban nyilvánul meg, hogy tálcán kínálja magát. Ha kap egy bókot, már riheg-röhög. Prosztón viselkedik. Aztán meg sír, ha a pasinak csak egy fordulóra kellett, és utána lepattintja.

Olyat is ismerek, aki annak ellenére, hogy a pasi koptatja, nem kapcsol, és nyomul rá. Nem veszi észre, hogy közben szánalmassá válik az egész társaság számára.

2017. ápr. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

igen. képes úgy élni már évek óta, hogy ő csak egy szerető.


a többi ilyen nő akit ismerek, pedig eltűri a folyamatos ellenőrizgetést, erős féltékenykedést, megcsalást.


N22

2017. ápr. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos régen ilyen voltam és az ebből fakadó beteges féltékenykedéssel majdnem tönkretettem egy egyébként tökéletes kapcsolatot. Szerencsére sikerül ebből az ördögi körből kijönni őszinte beszélgetéssel és támogatással a párom részéről, illetve pszichológus segítségével.
2017. ápr. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm gyereket szült a húga pasijának. Szerintem ez is beletartozik.
2017. ápr. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ismerek. Ez abban nyilvánul meg, hogy mundeb hétvégén részeg, akarmilyen hímnenű egyeddel lefekszik, de azért kikéri magának, ha valaki lek*rvázza.
2017. ápr. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Ismerek, és szimpatikusak, mert normálisak, lehet őket szeretni.

Akikben meg van tartás, önbecsülés, méltóság, mind ilyen karót nyelt liba, kb el nem tudnám képzelni, hogy legyen olyan szerencsétlen, aki megmarad mellette.

De ha neki ez az életcélja, hogy legyen méltósága, önbecsülése, tartása, akkor nyomorogjon a posványban, kapcsolat nélkül, és élje úgy az életét.

2017. ápr. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
igen, ismerek. Amit a 2-es leírt, szó szerint.
2017. ápr. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#7 csak nem egy kihasználó, abuzív f.aszt hallok?


Amúgy igen, és nagyon sajnálom őt. Tegnap egy csapat fiúval volt bulizni, akik folyamatosan itatták, közben undorítóan beszéltek vele, fogdosták, aztán mikor találkoztam vele a mosdóban épp sírva hányt, mert az egyetlen "barátnője" aki ott volt vele egyedül hagyta. Úgyhogy kivittem vizet inni és hívtam neki egy taxit.

Szóval ez abban nyilvánul meg, hogy másokban keres önigazolást. Ettől senki nem lesz normálisabb, szerethetőbb, csak sebezhetőbb. Az ilyen lányoknak támogatás kell, egészséges férfikép, jó női példaképek, ambíció.

2017. ápr. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!