Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm kiakadt rám/leszúrt/n...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm kiakadt rám/leszúrt/nekem esett/megvádolt, mert a kezemben ment tönkre a hajszárítója. Jogosan akadt ki?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy kikapcsolás nélkül kihúztam a konnektorból, majd másnap megint én használtam és pár másodperc után megállt a motor és elkezdett füstölni. (szétszedtem és tele volt megégett hajjal, és egy 9 Forintos egyszerű alkatrésze ment tönkre, amit kicseréltem és most már működik.)


Totál nekem esett és azonnal mondta, hogy én tettem tönkre, mivel előzőleg kihúztam a konnekttorból és tök egyértelmű, hogy én tettem tönkre.


Ha még én is tettem volna tönkre szerintem nem ér annyit egy hajszárító, hogy teljesen megalázzon és megvádoljon...

Friss kapcsolat, úgyhogy teljesen meglepett ez a reakciója. Jeleztem neki finoman, hogy ez nem volt szép viselkedés részéről, és elfogadnék egy bocsánatkérést, de ez nem történt meg. Mit gondoltok?


2017. ápr. 29. 13:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%
Ezt te tényleg nem tudod egyedül eldönteni?
2017. ápr. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem igazad van,kérdező.Túlreagálta a csaj a dolgot,ráadásul meg is javítottad.


De,ami azt illeti,nekem sem ért volna meg annyit,hogy ide kiírjam kérdésben.

2017. ápr. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem tartom jogosnak. Egyszerűen kíváncsi vagyok mások véleményére is.
2017. ápr. 29. 14:00
 4/20 anonim ***** válasza:
57%

Ha megjavítottad, oké, kérj bocsánatot, aztán remélhetőleg ő is fog.

Ha nem, ez van. Én is kiakadnék, mert sokáig félre kellett tennem egy jó, erős hajszárítóra.

2017. ápr. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
49%
Erre szokták mondani, hogy world's firts problems..
2017. ápr. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Tudnám, hogy éltek emberek évezredeken át hajszárító nélkül...
2017. ápr. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%

A nők érzékenyek a hajszárítójukra.

Egyébként ha van rajta kapcsolód, akkor miért nem tudod használni? :D Nem inném, hogy ez volt a gond, de nem véletlenül van rajta, nem a kapcsoló-lobbi maffia teszi rá. :D

2017. ápr. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem. Ez csak egy hajszarito.
2017. ápr. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a csajt, őrült.
2017. ápr. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
5%

Akkor fordítok neked komám. "Új hajszárítót szeretnék, de azt akarom vedd meg nekem, mert nincs rá pénzem."

30/f

2017. ápr. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!