Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nő, aki sokat csalódott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő, aki sokat csalódott a férfiakban, majd alaptalanul vádolta meg azt, aki tényleg szerette, megérdemli, hogy a megvádolt férfi elhagyja?

Figyelt kérdés
Már voltak kérdéseim. Azzal vádoltam a vőlegényemet, hogy meglopta a családomat. Sokan megtették már, akik azt hazudták, hogy szeretnek. Most nem ez történt, alaptalanul vádoltam, ezért elhagyott és nem beszél velem. Nagyon szenvedek és már kezdem feladni a reményt. Megérdemlem a fájdalmat?
2014. febr. 21. 13:23
 1/10 anonim ***** válasza:
teljes mértékben.
2014. febr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Zakathol ***** válasza:
Megérdemled.
2014. febr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen. Éspedig azért, mert te mások hibáját vetítetted egy ez ügyben ártatlan emberre. Ezt nem lehet azzal megmagyarázni, hogy "de másnál így volt". Mert nem ezt érdemelte tőled. Így én is megszakítottam volna a kapcsolatot. A dolgokat tudni kell a helyükön kezelni. És te nem így tettél, valószínűleg végtelenül megaláztál vele egy ártatlan személyt. Elgondolkodtál ezen?
2014. febr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mást sem csinálok. Elásnám magam szégyenemben. Megtaláltam az igazit és elkergettem, ezt nem lehet megemészteni.
2014. febr. 21. 13:32
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Úgy van, teljesen megérdemelted. Én még a helyében felrúgtalak volna két műhold közé úgy, hogy egy hétig nem estél volna le.
2014. febr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
van ásód? mert adok, ha kell
2014. febr. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos esetekben, ha egy ember sokat csalódik, meg lehet érteni, hogy másképp viszonyul az emberekhez, azonban attól még ez nem elfogadható, és nem is mentség.

Főleg nem, hogy gyakorlatilag köztörvényes bűnözővé degradáltad őt.

Igen, megérdemled, mert nem kis vádakat vágtál a fejéhez. Egyik pillanatban még tolvajnak titulálod, utána meg ja bocs, mégse vagy az, maradj velem?

Mondjuk a körülmények is sokat számítanak. Hogy vádoltad meg, milyen körülmények között, és milyen bizonyítékok alapján?

2014. febr. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A lényeget kihagytam, mégpedig a legnagyobbat ott hibáztad, hogy mások bűne miatt kellett neki a vádaskodásod miatt szenvedni. Most őszintén, helyénvaló ez? Valaki elküvet egy bűnt, és akkor olyan szenvedjen miatta, akinek köze sincs hozzá?
2014. febr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem érdemli meg. De ennyi értelmi/érzelmi képességhez ez jár (MINIMUM!)
2014. febr. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Már egy ideje fut itt ez a kétes valóságtartalmú sztori mindkét szálon, a férfi és a nő szemszögéből.

Mindent összevetve, ha van valami valóságalapja az egésznek és nem néhány unatkozó tini szórakozik, azt tudom mondani, ami nem megy, azt nem kell erőltetni, ez a kapcsolat meg nyilvánvalóan már ez a kategória. Ha létező személyek vagytok, hagyjátok ti egymást békén.

Főleg miután annyira nem vagytok felnőttek, hogy a problémákat egymással rendezzétek le, hanem napi több kérdésben várjátok a megoldást vadidegen emberektől itt az oldalon.

2014. febr. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!