Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Családtervezés 20-22 évesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családtervezés 20-22 évesen?

Figyelt kérdés

Én most 19 éves vagyok, a barátom 22, 4 éve vagyunk együtt.

A nyáron költözünk össze, és hamarosan mindketten végzünk az iskoláinkkal.

Lehet, hogy butaságnak hangzik, de szeretnénk lassan családot alapítani. (5 éven belül)

Van, akinek vannak tapasztalatai fiatalon családalapítás terén?

Én eléggé biztosa vagyunk a dologban, de érdekelne mások tapasztalata.



2017. ápr. 29. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:

ha a megfelelő háttér meg van (anyagi, kapcsolati) és elég stabil, akkor hajrá :)

van akinek kevesebbel is összejött


24F

2017. ápr. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az anyagi részén dolgozunk most, szerencsére mindketten suli mellett tudunk dolgozni a tanult szakmánkban, szóval szerencsére nem lesz nagy gond.
2017. ápr. 29. 14:44
 3/10 anonim ***** válasza:
25%

Kérdezd meg Kolompárékat, azok jók ebben.


"Én eléggé biztosa vagyunk" - Hát igen... Ezért kellett volna 15 évesen dugás helyett inkább tanulni...

2017. ápr. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Elnézést, szerintem olyanok is szoktak elírni dolgokat, akik szüzen haltak meg:)

*Mi eléggé biztosak vagyunk a dologban/Én eléggé biztos vagyok a dologban.

Egyébként PCOS beteg vagyok, ezért szeretnénk részben minél hamarabb nekiállni.

2017. ápr. 29. 14:55
 5/10 anonim ***** válasza:

Oké, hogy 4 éve vagytok együtt, de mind ketten iszonyat fiatalok vagytok!

Én az 5 éven belült kicserélném 5 év utánra. Ha első szerelem ez, első párkapcsolat (szerintem az) kevés rá az esély, hogy együtt maradtok, persze kivételek vannak, de nagyon kevés.

Én a helyedben megpróbálnám reálisan nézni a dolgokat...

2017. ápr. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az öt év tök reális határidő. Nem azt beszéltétek meg, hogy most azonnal ugrotok az ágyba. Költözzetek össze, próbáljátok ki, működik-e, ha igen, teremtsétek meg a körülményeket, és ha minden megvan, akkor hajrá!

Vannak, akik 30 felett gondolnak csak gyerekre, de nem kell, hogy ez legyen a kötelező tendencia. Én 26 vagyok, környezetemben már többen babáznak, mi is szeretnénk, csak a körülmények még nem adottak. :)

2017. ápr. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amég mindketten sulit csináltok ne legyen gyerek:)
2017. ápr. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az ot ev tok realis. A fokerdesnel azt hittem h mar most szulnel, de igy teljesen oke.

A gyerek elott min egy evet eljetek egyutt. A hazasok kapnak kedvezmenyt lakasvasarlashoz. Szerezz jo munkat h normalis gyedet kapj. Ha a csaladtervezes valodi tervezest jelent, nem csak egy romantikus omlengest akkor senkinek egy rossz szava nem lehet. 30 evesen is hoznak az emberek zsigerbol rossz dontest es 20 evesen is lehetnek az embernek eletkepes tervei. Dicserets, h a betegseged miatt elore gondolkodsz es nem bizod az eleted a szerencsere.

2017. ápr. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

5 év tök reális de az még inkább, hogy már együtt sem lesztek akkor.

Gyerekszerelem a tiétek, ami nagyon ritkán marad igy.

Még együtt sem éltetek, addig nincs miröl beszélni, ott derül ki, milyen a másik fél.

2017. ápr. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

2 hónap múlva költözünk a közös albérletbe, de most is minden nap együtt alszunk.

Köszi a pozitív kommentárokat!

2017. ápr. 30. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!