Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem nézek a szemébe, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem nézek a szemébe, akkor az azt sugallja, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés

A történet annyi, hogy egy boltban voltam egy srác eladóval és egyszerűen zavartnak éreztem magam mellette és próbáltam kerülni a szemkontaktust. Visszagondolva talán egyszer ha ránéztem, és fizetés után már rohantam is...

Kedves volt, de nyilván neki ez a dolga, azért van ott.


Ő mit érezhetett ebből az egészből szerintetek? Vagy ti mit gondolnátok a helyében?

Én magam sem értem a szitut, nem is vagyok jó nő, szóval biztos nem is foglalkoztatta a dolog. Én viszon azóta csak erre gondolok...magamat sem értem.


2017. ápr. 29. 15:44
1 2
 1/12 Költőnő? ***** válasza:
96%
Nem gondolnám. A szemkontaktus hiánya a zavar, unszimpátia, antiszocság, önbizalomhiány, stb
2017. ápr. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem fel sem tűnt neki. Azt hitte sietsz, vagy el vagy foglalva a magad dolgával;)
2017. ápr. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Napi 500 embert kiszolgál, nap végére nem is emlékszik, hogy ki mit csinált. :D Tapasztalat.
2017. ápr. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ő mit érezhetett, azt a többiek leírták.


Téged viszont MEGFOGOTT a fickó!

(Nevet)

2017. ápr. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Gondolom, hogy nem is emlékszik, de én is nevetek saját magamon, hogy miért foglalkoztat ez a téma. Tovább kéne lépni, de úgy tűnik tényleg megfogott. :D


Köszi a válaszokat. És ilyen eladókat mindenhová! :)

2017. ápr. 29. 22:00
 6/12 A kérdező kommentje:

Reagálok itt a privát üzenetekre együttesen, ha nem bánjátok. :)


Végül megtaláltam a srácot a neten és már rögtön a profilképén egy dögös csajszival ölelkezik (aki egy csoporttársam távoli rokona is egyben :D), szóval ha nem lett volna éppen senkije és én be is mertem volna jelölni ismerősnek, amit amúgy nem akartam, akkor sem lett volna semmi esélyem, mert a lány a kiköpött ellentétem.

Úgyhogy ennyi a történet, köszönöm az üzeneteket. :D

2017. máj. 11. 16:59
 7/12 anonim ***** válasza:
Miért nézed le így magad? Olyan vagy, mint én:D
2017. máj. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló,

a történet szempontjából ez nem lenézés, csak racionalizmus, elnézve a srác barátnőjét. :D

Viszont legalább tisztában vagyunk a gyengeségeinkkel vagy csak szar a felfogásunk, de pacsi neked.

2017. máj. 13. 21:22
 9/12 A kérdező kommentje:

Üzenetekre reagálva:

Én továbbra is unalmamban feljárok ide vicces kérdéseket olvasgatni, amíg körülöttem mindenki építi a párkapcsolatát. :)

2017. jún. 25. 00:29
 10/12 anonim ***** válasza:
A férfiak az ilyen jeleket nem értik. Menj oda gyakran vásárolni, és akkor láthatod, beszélj vele kicsit lazán, hátha megtetszel neki.
2017. aug. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!