Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Figyelgetjük egymást. Mi legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Figyelgetjük egymást. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akivel az utóbbi időben figyelgetjük egymást, köszönünk meg mosolygunk a másikra, de más nem nagyon történik.

Mikor munkába megyek, akkor szoktam vele összefutni. Ő akkor már dolgozik (kint).

Pár percet éppen beszélhetnénk, de még nem szólított le. Most én álljak meg mellette és szólítsam meg?

Gondolom bejövök neki, de azt sem tudom van-e párja. Elég gáz lenne úgy beszélgetni vele hogy kapcsolatban van. Rákérdezni meg megint ciki.

Mit tennétek?


2017. ápr. 29. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a közelben vagy, elejtesz valamit "véletlenül", hátha ő felveszi, vagy kérdezel tőle valami hétköznapi dolgot. Ekkor meg elindulhat egy könnyed, pármondatos beszélgetés.

Egyébként simán elképzelhető, hogy szimpi vagy neki, függetlenül attól, hogy van valakije. De jól irányzott kérdésekkel mindent meg lehet tudni. :)

2017. ápr. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ohh

Légyszi tudnál példát mondani ilyen jól irányzott kérdésekre.? olyan elveszett vagyok.

2017. ápr. 29. 19:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a fickó hogy van vele, szóval ne vedd készpénznek a dolgot, de nálam ez egy afféle "protokoll-érintkezés".

Nincs ilyen szó (én találtam ki), szóval elmagyarázom.


Ha valaki köszön, akkor visszaköszönök. Ha rámmosolyognak, akkor visszamosolygok. Ha netán nevetnek is rám, hát visszanevetek.

És ENNYI!

Ez afféle automatikus válaszreakció (nálam már szinte reflexből jön)! Az égvilágon senki se képzeljen mögé semmit, mert nagyon félreértheti! Nincs mögötte semmiféle személyre szóló érzelem.


Szóval azt javasolnám, hogy nézd meg a fickót, hogy mások esetében is hasonlóan viselkedik-e? Ha a "konkurrencia" felé nem szokása a tefeléd mutatott reakció, akkor az egy jó jel! De ha mindenkivel pont ugyanolyan, mint veled, akkor kész.

2017. ápr. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A napokban figyelem a reakcióját. Semleges tekintettel köszönt.

:(

2017. máj. 3. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!