Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordulhat hogy egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat hogy egyáltalán nem érdeklem vagy azóta talált mást?

Figyelt kérdés
Elég sokat dolgozik munkahelyén is meg otthon is. Amint hazaérek mindig irok neki hétköznap. Neki ez kicsit tovább tart mert min.10 órát dolgozik egy nap. Hétvégente amint fel kel ir. Az elején volt olyan hogy másnak visszairt nekem nem, gondoltam biztos azért mert nem ismerjük egymást annyira de 1-2 órán belül mindig válaszolt az üzeneteimre. Utána többet beszélgettünk es volt olyan, hogy 10 perc alatt válaszolt is. Mostanában viszont teljesen ignorál. Egy ideig irt, volt hogy csak nekem válaszolt amint tudott. Már másfél hónapja beszélünk snapchaten ahol ha valaki elküld egy üzenetet nő a pontszáma. Innen tudhatom hogy hány embernek válaszolt. Már egy ideje észrevettem hogy ignorál órákig. Múltkor is visszairtam neki délután de ő csak este 11-kor válaszolt úgy hogy azért a pontszáma nőtt közben 40-el. Bedühődtem és nem válaszoltam neki de másnap délután irt munkából mikor látta hogy nem irtam. Remény szökött belém hogy érdeklem. De megint előlről kezdte immár hétvégén is ignorál. A pontszáma nő folyamatosan de nekem nem válaszol. Lehet az az oka hogy egyáltalán nem érdeklem? A beszélgetéseinkből nem ez jön le mert folyton flörtöl. Vagy csak nem merné megmondani hogy le akar koptatni? Vagy előfordulhat hogy talált mást?
2017. ápr. 29. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a legdurvàbb pontszàmom 35/7 Olaffal a Lolban de mi ez a 40es pontszàm megfogott mi a jàtèk telnjes neve Snapchat magàba?
2017. ápr. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kètlem hogy talàlt mast mert nem hiszem hogy annyira ismert jàtèk lehet akkor fent lenne a top10es rangsorban
2017. ápr. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez nem egy játék hanem egy olyan alkalmazás mint a facebook. Ismerkedhetsz és üzeneteket küldhetsz rajta embereknek. Viszont minden elküldött üzenet után növekszik a pontszámod,amit a barátaid megnézhetnek.
2017. ápr. 30. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!