Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti sértőnek éreznétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti sértőnek éreznétek, ha a pasitok mindig csak "talált" ajándékokat adna nektek?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk folyamatosan úgy ad ajándékot, hogy "találtam egy nyakláncot, tök szép, neked adom." "Mondtam XY-nak hogy érdekel téged ez és ez és adott nekem egy ilyet, hogy adjam oda neked.

2017. febr. 4. 14:02
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Úgy értem, minden alkalomra így ad valamit. Nem költ sosem semmire.
2017. febr. 4. 14:05
 2/23 anonim ***** válasza:
86%

Nem igazán érdekel engem ez az ajándékozósdi, a legjobb az lenne, ha nem is ünnepelnénk semmit ilyen módon, maximum közös programmal.

Egyébként ha már kapok valamit, akkor a gesztust nézem, és azt, hogy a másik örömet akart szerezni nekem. Innentől kezdve tök magasról teszek rá, hogy honnan van az az ajándék és mennyibe került.

2017. febr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
igen, én annak érezném. nem is azért, mert hogy nem "költ", de magától ezekszerint semmi kreatívat nem tud kitalálni, aminek örülnék = kb nem ismer engem = minek vagyunk együtt?
2017. febr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy talált? Az utcán vagy hol?
2017. febr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Igen, az utcán. (pl. buszmegállóban.) Volt rá példa.
2017. febr. 4. 14:38
 6/23 A kérdező kommentje:
Vagy, amikor valaki ott felejt vmit az étteremben, ahol dolgozik.
2017. febr. 4. 14:39
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként mondom,hogy ez k..va ciki....
2017. febr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Sértőnek érezném. Ne vegyen semmit, veszek cuccokat magamnak, de talált tárgyakat ne hozzon már haza.
2017. febr. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Az exem is ilyen volt.300 ezret keres nettoban de nevnapomra talalt bizsukarkötot kaptam es zacibol jegygyurut...!!

Azota rég vége, már karriere van, netto felmillat keres es nem tudom hogy fog párt talalni magának akit nem csak arra használ.borzaszto önző. Gyereket azert nem akar mert ugy erzi addig neki kéne eltartania a családot mig nem dolgozik a nő..

2017. febr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%
Szová tenném neki hogy ez nekem nem koser. Ennyi!
2017. febr. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!