Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exemmel 5 napja szakítottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exemmel 5 napja szakítottam, azóta napi szinten 1-2x "keres" az alábbi indokokkal, miért?

Figyelt kérdés

5 napja szakítottam, mert nem zavarta el a "hódolóit", hanem "csak" beszélgetett velük.. Nem nagyon akart találkozni, elég volt neki az online kapcsolat.


Azóta napi szinten küld egy képet, köszön, ilyenek. Másnap szakítás után még beszélgetni is akart "csak úgy". Küld valamit, reagálok rá, küld vissza egy smileyt vagy valami, ennyi. Ez megy minden nap. Mit akar? Azt várja, hogy beszélgessek vele? Nem akarja, hogy elfelejtsem? Mi a célja?

Ahogy ismerem, azt írná rá, ha megkérdezném, hogy csak írt, vagy csak beszélgetni akar, nem mondana semmit.


2017. ápr. 29. 18:48
 1/7 A kérdező kommentje:
Mellesleg, amikor kérdezte, hogy mi a helyzet velem, csak jó dolgokat írtam és szinte átállt flegmázásba.
2017. ápr. 29. 18:51
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Mondd meg neki, hogy beszélgessen a hódolóival, neked sajnos nincs erre időd.
2017. ápr. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Talán nem akar elveszíteni, reméli, hogy megjön az eszed, és nem féltékenykedsz a netes pasikra. Őszintén szólva nem teljesen értem, hogy a ti kapcsolatotok miben állt. Személyes volt, vagy szintén csak netes?
2017. ápr. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én személyest akartam, de csak heti 1x ért rá szinte mindig. Szerintem nem vicces, ha olyan csávókkal beszélget, akik udvarolnak neki.
2017. ápr. 29. 19:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor tulajdonképpen miben állt a különbség a veled és a többiekkel tartott kapcsolata között?
2017. ápr. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Abban, hogy elméleti szinten mi együtt voltunk, a többiekkel pedig tudomásom szerint csak beszélgetett, ami nem lenne zavaró, ha nem nyiltan udvarolna neki pár csávó, akik mellesleg nem tudtak arról, hogy én létezem és együtt vagyok az exemmel. Bulizni ráért 1-2 hetente, találkozni heti 1x.
2017. ápr. 29. 20:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Még nem tudja (vagy nem akarja tudni), hogy te már döntöttél: elválnak útjaitok. Vannak emberek, akiknek ez nehezebben megy. Főleg pl. ilyen "derült égből villámcsapás"-szerű szakításoknál.


Ennyi az egész.


Ha zavar, szakítsd meg vele a netes kapcsolatot is, oszt jónapot.

2017. ápr. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!