Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy ateista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy ateista és egy muszlim ember kapcsolatáról?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 30. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Te hitetlen lulululululululul
2017. ápr. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem létezik olyan, hogy muszlim.


A muszlimok legalább annyira változatosak, ha nem jobban, mint a keresztények, eleve vannak különböző irányzatok, másrészt ott is van olyan, aki papíron muszlim, de kb ennyi köze van a valláshoz (ahogy a keresztények jó része is ilyen), van akinél kimerül az egész 1-2 hagyományban, kb mint a keresztet viselő, és karácsonykor misére menő keresztény, és van olyan, aki az utolsó betűig tartja a korán összes parancsát, aki szerint égetni kell a hitetleneket (ahogy egyébként vannak ilyen erőszakos keresztény felkezetek is, az USA-ban volt ilyen szektával komoly több emberéletet követelő lövöldözés).



Szóval első körben azt kellene tisztázni, hogy a "muszlim" emberünk melyik csoportba tartozik, nekem volt muszlim kollégám (multinál), hogy mondjam, annyira volt muszlim, mint én keresztény, kb 0 tanítást, egyebet tartott, nem is volt vele semmi gond, amikor berúgtunk valami céges rendezvényen együtt :)

2017. ápr. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hogy nem létezik. Egy vallasat tarto muszlim nem fog kapcsolatot kezdeni (vagy mondjuk ugy nem fog randizos parkapcsolatot kezdeni) ilyen modon senkivel. Ha meg megis, akkor az illeto aligha nevezheto muszlimnak.
2017. ápr. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Hogy nem létezik. Egy vallasat tarto muszlim nem fog kapcsolatot kezdeni (vagy mondjuk ugy nem fog randizos parkapcsolatot kezdeni) ilyen modon senkivel"


LOL :) Neked sem volt sok muszlim ismerősöd. Eljönnek európába tanulni vagy dolgozni (rentegeten vannak multiknál gyakornoki programokon, amik alatt több országban megfordulnak), ezerrel tolják az európai és amerikai csajokat, odeköltöznek, szerelmet, házasságot ígérnek, majd mikor lejár a rotációjuk, az adott helyen, akkor ugyanez a következőn, a végén pedig mennek haza, és elvesznek egy erényes muszlim lányt, és arról papolnak, hogy a hanyatló nyugaton milyen fertő az élet, bezzeg náluk...


Nemzetközi cégeknél ez elég bevett gyakorlat, mindig akad valami helyi lány, akinek kedvesek a sötét szemű, kedves beszédű arab srácok, aztán éveken át ápolgatja őket, észre sem véve, hogy mindegyik csak fél évre tart rá igényt, és gyakorlatilag kézről kézre adják őket egymásnak.


Szóval ennyit a nagy "igazi muszlim ilyet sosem tenne" világról. Igen, mikor kitombolták magukat, akkor utána valóban nem teszik, az 2-3 év amit meg ezzel töltenek fel sem tűnik :P

2017. ápr. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hat, utolso, ez nem jott be, mert muszlim orszagban elek :D. Pontosan ezert is irtam azt, amit. Akikrol te irsz, azok nem muszlimok, maximum annak mondjak magukat. Akik viszont tenyleg azok, azok nem fognak igy viselkedni, elhiheted, latom oket nap mint nap, illetve nem egy hazassagot lattam mar erre fele, ahol tenyleg mindent betartva, meg egymas kezet sem fogtak meg hazassagkotes elott:). Az hogy az altalad emlitett pasasok miket muvelnek, az egy muszlimot maximum annyira erdekli, hogy szegyelli, hogy altaluk vannak ok is megitelve.
2017. ápr. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5-ös: szerintem az is lehetséges, hogy az érem ellentétes oldalát látjuk csak...


Nem kételkedem benne, hogy egy hétköznapi muzulmán olyan, mint amit leírsz.



Viszont abban is biztos vagyok, hogy az általam megénekelt "példányok" itt Európában úgy viselkednek ahogy én mondom, mikor meg hazamennek, akkor úgy, ahogy Te mondod. Csak én itt látom őket, Te meg ott.


Az biztos, hogy a csajokat itt csak hülyítik (bár mindegyik rögtön házasságot ígér, meg elmeséli a csajnak, hogy otthon 50 szolga várja a palotájában, közben persze itt eléggé leveszik a csajt anyagilag is, volt amelyik nyaralni vitette magát, volt amelyik fél évig úgy élt a csajnál, hogy 0 forintot nem adott az egészhez, mindent de tényleg mindent a nő fizetett), aztán persze váratlanul húznak haza, és 2 hónap múlva hallom, hogy megházasodott egy helyi lánnyal akivel már jó ideje egymásnak voltak ígérve, csak a srác befejezte a tanulmányait/gyakornoki programját.


Arról az ember, akiről te azt látod, hogy meg sem fogta a párja kezét én 1 hónappal korábban még azt láttam, hogy valami hervadó magyar titkárnőcskét hülyít házassági ígérettel, és közben el is veszi az előleget.



(és persze igen, az ilyen ember ugyanolyan álszent, mint a legtöbb vallásos, de ez neked nem biztos, hogy leesik, mert otthon már nyoma sincs a szabados életvitelnek)

2017. ápr. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy semmi közöm hozzá :) a vallás magánügy.
2017. ápr. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk a legbénább lekoptató szövegeknek is van haszna.


Ezen a topicon nem tudnék nélküle nevetni napok óta :)


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..

2017. ápr. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!