Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a párom nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a párom nagyon igénytelen?

Figyelt kérdés
2 éve hogy kibékültünk, és újra kezdtük.Van egy kis lányunk.De azóta valami megváltozott benne, 1 évig éltünk külön.Elrohadtak a fogai, és nem akarja megcsináltatni,soha nem mos fogat,mindig büdös izzadság és lábszaga van, csak munkásruhákba jár, minden jó ruháját úgy bekoszolja hogy ki nem lehet mosni, a nike cipőjébe dolgozik amit tőlem kapott.És egyáltalán nem akar ápolt és illatos lenni, ezerszer beszéltem vele erről de mindig leolt hogy hagyjam békén, és a végén én vagyok a szemét hogy nem fogadom el így.Fenyegetőzök hogy elhagyom, és erre azt mondja hogy bunkó tapló paraszt vagyok, mert elakarom hagyni.Az ismerőseink, rokonaink megszólnak mindig hogy miért így néz ki, és van hogy nem bírják nevetés nélkül mert a haja ami tiszta zsír feláll az égbe.Azt tudni kell hogy ezelőtt nem volt ilyen, és jobb lenne ha visszaváltozna hogy a gyerekkel nem kéne elhagyni, de nem bírom már, semmi intimitás nincs köztünk és nem érdekli, inkább bűzlik, és nem tudok vele mit csinálni.

2017. jan. 20. 11:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Depresszios.
2017. jan. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%

Akkor miért békültél ki vele.

Hagyd ott és harcolj a gyerekért. Ha mindezt leírod, neked is ítélik.

Nem értem, hogy egyesek hogy képesek ilyenekkel együtt maradni egy percig is. Az meg hogy mit mond, miért érdekel? Ha együtt maradtok, magadról is rossz bizonyítványt állítasz ki, és majd azt hiszik, hogy miattad ilyen.

2017. jan. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy alapból igénytelen emberen nem fogsz tudni változtatni. Én hánynék magamtól ha ilyen emberrel kellene együtt élnem. Te miért nem hagyott ott?
2017. jan. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg semmi baja, csak tényleg igénytelenné vált. Sajnos vannak ilyen emberek, és ha valaki megtapasztalja ennek a kényelmességét, akkor szinte nincs mód rá, hogy jobb észre térítsük. A szagát, meg hogy milyen kellemetlen ő maga, a személy általában nem is érzi. Csak örül, hogy nem kell napi fél-egy órát törődnie magával...
2017. jan. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
El fogom hagyni, csak jobb lenne ha olyan lenne mint régen mikor megismerkedtünk.De bármit mondok neki egyik fülén be, másikon ki.
2017. jan. 20. 11:20
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Ilyeneknek van barátnője, nekem meg egy fogkefém 30 ezer forint, és nem kellek a kutyának sem. :D
2017. jan. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
hagyd el, nem fog megváltozni
2017. jan. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Hagyd ott ha vissza akar kapni, megvaltozik, ha nem legalább tudod es nem szenvedsz egy igenytelen mellett!
2017. jan. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
15%

Kérdező, a többi részletet nem írtad. Pl mit dolgozik?

Lehet, az építőiparban, ha melósruhában van, és tőle várod, hogy illatos legyen minden nap?

Persze, hagyd el, találjon különb nőt, aki nem ilyen igényes, munkakerülő, stb...

2017. jan. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ha többszöri noszogatásra sem változtat nincs miről beszélnetek.
2017. jan. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!