Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagyott a barátom. Most mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a barátom. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elhagyott a barátom.A kifogás az volt hogy szeret engem,de nem szerelemmel,meg hogy szerinte nem én vagyok számára az igazi.Érdekes módom még 3 nappal az eset előtt nagyon szeretett.Semmi baja nem volt.Kétségbe vagyok esve.Nem tudom kiverni fejemből.Szerintetek mit tegyek?Felejtsem el,vagy próbáljam meg valamilyen uton módon észhez tériteni???
2010. máj. 15. 10:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Felejsd el.
2010. máj. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Na neámmá hogy még te küzdjél érte!!! Sírj 2-3 napot aztán jöhet a következő versenyző!
2010. máj. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak szexre kelettél neki ennyi, eljátszotta h nagyon szeret azt miután megvoltál neki leszarta a dolgot, Mióta voltatok együtt??
2010. máj. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha pár napja azt mondta h nagyon szeret, valószínűleg nem akart megbántani. Azis lehet, hogy pl szólt neki egy lány, hogy tetszik neki, és esetleg a fiúnak is nagyon tetszik, esetleg régóta, és ezért :S felejtsd el szerintem is, sok mindenki van így :)
2010. máj. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Először nőlj fel, aztán meg tanulj egy kis emberismerette, aztán meg komoly pasikkal kéne összegabalyodni, mert gyanítom kis pisis vagy még.
2010. máj. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lány van a dologban!
2010. máj. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Figyelj! Én is így jártam, a különbség az volt, hogy én vetettem véget a kapcsolatnak. Illetve nem is tudom, hogy az utolsó hónapokat kapcsolatnak lehet-e egyáltalán nevezni...

Nekem nem kell olyan ember, aki ilyen gyorsan megun. Egy ember szerelme egy kapcsolathoz édes kevés.

Ez volt kicsivel több mint két hónapja. És mostmár nem nagyon bánkódom miatta. Aki menni akar, menjen. Te is boldogabb leszel egy olyan társ mellett, aki igazán szeret.

Nekem is ugyanúgy hazudozta, hogy szeret. Utána derült ki, hogy már régesrég nem kellek neki. Én pedig legjobban a hazugságot utálom. Ez gerinctelenség a javából. Tudom sokan csináják ezt, hogy ne okozzanak a másiknak fájdalmat. De valójában ők is tudják, hogy ez ezerszer jobban fáj. És aki valójában szeret, nem ezt az eszközt választja.

Tudod az ilyen embert már nem érdemes észhez téríteni. Nem éri meg. És nem is lenne értelme. Szerintem.

Felejteni nem fogod, de az érzéseid iránta át fognak alakulni. Ez csak idő kérdése.

2010. máj. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok,és nem kis pisis!!!A szexig pedig még nem jutottunk el,mert korainak gondoltuk.Nem jártunk csak 1 hónapja,de már három éve nyuzzuk egymást.Az az egy tuti biztos hogy szeretett,mert látszott rajta.Nem csak annyi hogy mondta,tényleg ugy volt.
2010. máj. 15. 18:46
 9/10 anonim ***** válasza:
jó, akkor 19 évesen vagy kis hugyos. Mert általában ilyenkorra még félig se nő be egy pitsa feje lágya se. Majd 30 évesen ugrálj ha lepisiseznek.
2010. máj. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na ide figyelj!!!!nem tudom te hány éves vagy,és mi a bajod...engem nem fogsz lepisisezni!!!!ha nem tudsz normális választ irni,akkor inkább ne irj semmit!!!!
2010. máj. 18. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!