Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodok mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok mostanában sokszor az exemmel?

Figyelt kérdés

A régi párom nagyon csúnyán kihasználta a naivságomat és a szeretetemet, ráadásul több éve történt ez, úgyhogy már nincsenek felé érzelmeim, nem akarnék tőle soha semmit, még csak találkozni sem vele.

Mostanában mégis többször álmodtam, hogy találkozunk, bepróbálkozik, meg beszélgetünk.

Rossz érés így felkelni, mert van azóta barátom, akit nagyon szeretek, vele tervezem leélni az életem, nem értem, akkor miért jönnek elő ilyen dolgok.

Elmondtam a barátomnak? Zavar, hogy nem beszélek vele erről, mert mindenben őszinték vagyunk egymással, de félek, hogy ezzel megbántanám.


2017. máj. 1. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert vágysz rá? Nem baj az,csak vigyázz szex közbe nehogy az ő nevén hívd a mostanit :D
2017. máj. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kifejezetten nem vágyom rá, ha rágondolok, szinte rosszul leszek. Egyáltalán nem akarom látni soha többet, nem hogy vágynék rá. Egy végtelenül önző, manipulatív ember volt, szerencsés vagyok, hogy már nincs az életemben.
2017. máj. 1. 10:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, pontosan az általad leírtak igazak rám is, szintén több éve, hála égnek mostanában nem álmodtam róla. Inkább korábban előfordult, hogy egy "szebbik énje" jelent meg. Ami totál nem ő volt, csak a korábban idealizált kivetülés szerintem, lelkileg és még arcra is szépült. Nálad is erről van szó?


ui: ugye nem én vagyok az említett egyén? :D Ez 15 hónapos volt.

2017. máj. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, ez egy nagyon rövid kapcsolat volt. Nekem nem idealizált valami jelenik meg, nem is konkrét történés általában (kivéve a bepróbálkozós eset), hanem csak az a tudat valahogy, hogy együtt vagyunk és az érzések
2017. máj. 16. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!