Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz jel, ha a párom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz jel, ha a párom a babaruháknak nem is örült, csak semlegesen bámulta őket?

Figyelt kérdés
Tervezzük a babát, de tudni kell hogy neki már van egy fia. Házasodott is már, úgy látom őt már nem igazán hozzák lázba ezek a dolgok. A babát jövőre tervezzük mert akkor fogunk anyagilag mindent megadni neki, most még gyűjtjük a pénzt, de én azért szeretnék esküvőt is (kicsit) sajnos még lánykérés sem történt. De mindenbe benne van, szeret, jó a kapcsolatunk. Tegnap ajándékba kaptam kinőtt kisbaba ruhákat, vannak köztük fiús és lányos darabok is, úgy örültem nekik, olyan édesek. Ujjongva mutattam meg őket a páromnak hogy milyen cuki kis ruhák, csak nézte, üres tekintettel őket, azt hittem majd legalább mosolyog rajtuk de semmi. Fogtam az összeset, vissza dobáltam a dobozba, és mondtam neki hogy azért ennyire ne örülj már nekik. Nem értette miért akadok ki, azt mondta őt nem a ruha érdekli hanem majd a gyerek. Mondom persze, gondolom a gyerek is majd így fog érdekelni, tudom, neked már semmi nem újdonság. Kivonultam a szobából. Lehetséges hogy tényleg abszolút nem is érdekli az egész és gyereket se akar már igazán? Ne írjátok, hogy kérdezzek rá, mert megtörtént, akarja, de könyörgöm, olyan szarul esett hogy SEMMIT nem reagált a kis ruhákra, látom rajta hogy neki már mindegy valójában.
2017. máj. 1. 12:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Túlreagáltad, szerintem.

Egy férfit általában nem hoznak lázba a "cuki ruhák" meg ilyesmik. Azok abszolút személytelen dolgok, semmit nem tud hozzákötni. Valószínűleg az ő reakciója normális volt, te pedig elvártad, hogy ő is hasonlóan reagáljon, mint te, aminek egyébként semmi alapja nincs, érthetetlen.

Egyébként mondhatjuk, hogy ez rossz jel, igen, mert olyasmit vársz el tőle már most, aminek semmi értelme. De a gond nem vele van...

2017. máj. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Jézus... Ha már terhes lennél, megèrtenèm ezt a hisztèrikA viselkedést, de hát mèg csak terhes sem vagy, könyörgöm!

Egy doboz ruhára így ràpörögni?

2017. máj. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nőként mondom,hogy túlreagáltad ezt a helyzetet, de nagyon. Azt sem értem,hogy hogyan lehet ennyire rápörögni ruhákra. Nálunk egy ilyen helyzet kb úgy nézne ki,hogy hazaviszem a doboz ruhát, mondom a páromnak,hogy "A szomszéd Julitól kaptunk ruhákat" várható válasz tőle az ühmtől a kedves tőle reakciókig terjedne.


Elképzelem, ahogy a 2 méter magas, 90 kilós párom könnyekben tör ki, és könnyes szemeit dörzsölgetve elmondja (elvékonyított hangon) milyen gyönyörűek ezek a ruhák. Ugye,hogy az utóbbi kicsit se életszerű. 😄


Nem kell messzemenő következtetéseket levonni, nem ettől lesz jó szülő valaki.

2017. máj. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
' asszem kissé túlságosan kivetíted a párodra a saját akaratodat...ezzel a hisztivel még inkább elbizonytalanítod, többet ésszel, mint erővel...
2017. máj. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"sajnos még lánykérés sem történt" , de te babaruhákat mutogatsz neki, és mikor nem érdeklődik _annyira_, kivonulsz a szobából. Szerinted

a) csinál neked ez a férfi gyereket?

b) El akar venni egyáltalán feleségül?

2017. máj. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Miért kellett volna örülnie nekik? :D Azok csak ruhák, basszus.

De a helyében ezek után fontolóra venném, akarok-e tőled bármit is, ha ilyen baromságon képes vagy megsértődni.

2017. máj. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!