Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért néznek rám undorodva,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek rám undorodva, flegmán a nők? Nem tehetek a külső adottságaimról! Miért nem tudnak semlegesen elmenni mellettem?

Figyelt kérdés

Sajnos bármikor megyek az utcán és jön szembe egy velem egykorú vagy fiatalabb nő (23 vagyok) ilyen "fujj mindjárt hányok" fejet vágnak. Fényes nappal, bárhol. Az idősebbek nem csinálják ezt, bár ők is ugyanúgy elkerülnek de ez a jobb inkább. Nem stírölök senkit, csak egyszerűen megyek az utcán és látom a pillantásokat. Igényesen öltözöm, ápolt vagyok. Viszont amúgy fejre elég ronda, már fiatalabb korom óta "kapom a kiképzést" ezzel kapcsolatban, szóval már nincsenek tévképzeteim hogy átlagos lennék.

Van olyan is hogy direkt átmennek az utca túloldalára ha meglátnak. Múltkor egy csaj nem szállt be a lifte mellém, inkább felment a lépcsőn. Büdös sem vagyok, napont kétszer zuhanyozom, Herrera parfümöt használok. Pedig jókedvű vagyok általában, nem nézek ki valami elvetemült bünözőnek sem. Egyszerűen olyan taszító vagyok külsőleg hogy akaratlanul is kinyilvánítja minden nő.


Hogyan tudnék ezen túllépni?



2014. júl. 3. 10:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem tudni erre a gyógyirt sajnos
2014. júl. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
küldj képet
2014. júl. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Anita Müller ***** válasza:
Kép? Így látatlanba nehéz megmondani.
2014. júl. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
linkelj ide képet :)
2014. júl. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
49%

A probléma benned van.


Nézz utána hogyan lehet az önbecsülést fejleszteni.


Akkor nem fogod vonzani az ilyen hülye pnákat...

2014. júl. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Valami nagyon baró arctetoválás kell ide, ami eltünteti a vonásokat és nagyon ötletes, látványos, egyéni. Szexi azzal sem valószínű hogy leszel, viszont az undorodás helyét csodálkozás, kíváncsiság veheti át.
2014. júl. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem csak beleképzeled minden nő megmozdulásába, mert nem tudsz másra sem gondolni, és valszeg ezt látják rajtad és emiatt nem vagy szimpatikus nekik. Nem tehetsz jobbat, minthogy letojod az egészet és kész. Egyébként pedig ha tök idegen emberek csinálják az nem érdekes, akkor lenne ez rossz dolog ha valami baráti társaságban, ahol ismernek, csinálnák ezt.
2014. júl. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

#5 foly.


ez persze furcsán hangzik


de tényleg vonzod a bunkóságukat...

2014. júl. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Küldj képet privátba.
2014. júl. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%
Ja és még annyit, hogy manapság nagyon sok a bunkó nő, nem is gondolnád, mennyi (akik tökmindegy, bárkivel bunkók), úgyhogy nem érdemes emiatt stresszelni.
2014. júl. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!