Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Msn-en le kéne koptatni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Msn-en le kéne koptatni egy pasit ötletek?

Figyelt kérdés

Az van, h felvett valaki a sulimból, már hónapok óta nézett vipen/kicsit ijesztő/,de nekem nem tetszik meg nem is akarok vele beszélni, csak sajnos az msn-em magától visszaigazol mindenkinek, és most ha rám ír, hogy pattintsam kíméletesen?

Nem akarom bunkón, mert olyan már volt és össze vissza le lettem qrvázva...

Amúgy nem 13 éves vagyok, mielőtt még írnátok, hanem 17, tudom nem sokkal több, de mindegy...


2010. máj. 15. 12:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
tiltsd le venni fogja a lapot ha észreveszi h nem vagy msn-en
2010. máj. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

1. ne írj neki vissza

2. ird neki hogy most nem érsz rá

3. ha ir is csak igen vqagy nem eket irjj.. aha/értem, az jó..


Tudni fogja..

Ezeket mindig játszd el.

2010. máj. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

ez jó ötlet

és mi van, hogy ha kérdezget, h miket szeretek meg mi a hobbim, akkor is legyek olyan flegma?

2010. máj. 15. 12:24
 4/11 anonim ***** válasza:
Jobb gomb/felhasználó letiltása.
2010. máj. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én megírnám neki hogy húzzon a jó büdös kurv@ anyjába és hagyjon engem élni
2010. máj. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

pffff

ennél undoritóbb nincs is, hogy játszol vele, meg nem mondod meg h mivan csak próbálsz utalgatni, igy nem fog leszálni rólad csak elbizonytalanodik egy kicsit, meg szar érzése lesz töle egy csomó ideig.. Ennél megalázóbban nem is viselkedhetnél vele..

mondd meg neki hogy bocs, de most nem szeretnék ismerkedni, vagy van valakid, vagy nem szimpi vagy valami DE NE JÁTSZD EZT EL VELE !!

üdv

17/f

2010. máj. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki szépen és egyszerűen, hogy nem szeretnéd megbántani, de nem szeretnél ismerkedni. Ha nem érti meg amit mondasz, és még irogat, akkor mindig mondd neki hogy nem érsz rá aztán csak lekopik, ha már nem ír szerintem csak akkor tiltsd, és töröld.
2010. máj. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

HA kérdezget vissza és nem ahgyja abba akkor hagyd amiket irtam. Mond meg neki hogy nem akarsz vele beszélni, mert az tényleg nem jó hacsak flegmázol vele.

Neki se jó, de az imidzsednek sem lesz az.

2010. máj. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
én egy szóval sem írtam, h játszani akarok vele, pont az írtam, h kíméletesen pattintani, de ha nektek fiúknak az esik jól, h a szia után beírom, h húzz innen te csöves vagy haggyál békén akkor jó
2010. máj. 15. 12:35
 10/11 anonim ***** válasza:

Látom figyelsz mit tanácsolnak itt... Na, mégegyszer:

Ne legyél bunkó, hanem mondd neki, hogy nem akarod megbántani, de nem szeretnél vele ismerkedni, mert más tetszik vagy ilyesmi. Ilyen egyszerű. De ne így, hogy: "Húúúúúz az anyádba te csöves!" Olyan aranyos módon tedd. Béke.

20F

2010. máj. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!