Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Msn-en le kéne koptatni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Msn-en le kéne koptatni egy pasit ötletek?

Figyelt kérdés

Az van, h felvett valaki a sulimból, már hónapok óta nézett vipen/kicsit ijesztő/,de nekem nem tetszik meg nem is akarok vele beszélni, csak sajnos az msn-em magától visszaigazol mindenkinek, és most ha rám ír, hogy pattintsam kíméletesen?

Nem akarom bunkón, mert olyan már volt és össze vissza le lettem qrvázva...

Amúgy nem 13 éves vagyok, mielőtt még írnátok, hanem 17, tudom nem sokkal több, de mindegy...


2010. máj. 15. 12:15
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

én a 17 éves fiúnak írtam ezt aki :A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:27

Privát e-mail a válasz írójának

2010. máj. 15. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!