Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmagyarázná ezt valaki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmagyarázná ezt valaki?

Figyelt kérdés
Hogyhogy vannak emberek, akik kibírják mindenféle szexualitás és párkapcsolat nélkül? Szerintem azt nem lehet hosszútávon kibírni ép ésszel. Szenvednek nagyon azok, akik szexuális élet és párkapcsolat nélkül élnek, csak nem mondják ki, hogy szenvednek?
2017. máj. 3. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyilván van aki szenved, és van aki meg nem. Nem tűnt még fel, hogy az emberek nem egyformák? Nekem pl nem túl nagy a szexuális étvágyam, szerintem akkor se szenvednék, ha soha többet nem szexelhetnék.
2017. máj. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó téged megértelek, de én most azokra gondoltam, akiknek van szexuális étvágyuk.
2017. máj. 3. 19:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Szokott ide írogatni egy 41 éves - állítása szerint - szűz férfi kommentelő, azt írta, még soha nem ért nőhöz, de ettől függetlenül boldog embernek vallja magát. De az tűnt fel, hogy rendszeresen leírja ezt valamilyen formában, ha épp olyan a téma. Szerintem ezt aféle segélykiáltásnak is fel lehet fogni, hogy "segítsetek rajtam, már totál kivagyok, nőt akarok végre", csak ő maga sem hajlandó beismerni. Ha tényleg boldog lenne és kiegyensúlyozott, akkor nem írná ezeket ide folyton folyvást. Szóval szerintem belül örlődnek ezek az emberek, csak kifelé nem mutatják.
2017. máj. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legalább 3 aszexuális írt már ide, érdekes, hogy mind lány. Ők legfeljebb azért szenvednek, mert a környezetük piszkálja őket, hogy menjenek már pasizni.
2017. máj. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!