Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejövök az oktatómnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök az oktatómnak?

Figyelt kérdés

Kb. fél éve ismertem meg az oktatómat és meg kell, mondjam, hogy már első pillantásra szimpatikus volt, (egyébként, aki ismer, az tudja, hogy nálam ez nagy szó..) kedves mosoly, helyes arc stb. Nagyon kedves volt hozzám eleinte is, nyílván furán éreztem magam, hogy egy vadidegen férfival vagyok kettesben órákat,bár ez gondolom minden tanulóvezetőnél és oktatónál hasonlóképp van eleinte, de abszolút nem éreztem magam rosszul vele, sőt. Mindig megdicsért, hogy nagyon ügyes vagyok, és mondta, hogy ez nála nagy szó, hogy dicsérget, mert általában nem az a nyugodt fajta, hanem inkább az ellenkezője, amit amúgy máig se hiszek el, mert velem mindig halálnyugodt volt, 1-2 nagy bakimat leszámítva. Nem akarom sokáig húzni a szót, leírom a dolgokat, amikből én azt szűrtem le, hogy talán bejövök neki, ami tudom, hogy egy oktatónál nem olyan nagy hír, főleg ha egy fiatal lány ül mellette órákat. Pl.: Sokat bókolt, hogy szép vagyok,szép az arcom, szép a szempillám, (ja a szempillám:D ) szép a szemem stb., aztán, sokszor megérintett, pl. tolatásnál kormányoztam és nagyon sokszor rátette a kezét az enyémre,amitől én nagyon zavarba jöttem, ez volt váltónál is jó párszor (pedig nem szorultam segítségre), vagy egyszer le akartam húzni ablakot. mert melegem volt, de esküszöm volt 1 millió gomb nem tudtam melyikkel kell, erre fogja az ujjam, rárakja a gombra, és velem együtt nyomta le azt..hát ott is eléggé zavarba jöttem...persze próbáltam nem mutatni. Sokszor nézett, láttam, hogy ha pl tolattam és hátra néztem, rajtam felejtette a szemét, vagy néha elköszönésnél úgy nézett rám, mint aki nem is tudom, mindjárt lesmárol. nem tudom jobban leírni.. olyan is volt, nagyon sokszor, hogy úgy helyezkedett el a kocsiban, mint aki át akar karolni, (tehát rátette a kezét az ülésemre a vállamhoz+hajamhoz..) akkor még észrevettem, hogy sokszor nézi a mellemet. pedig nem épp kivágott felsőben mentem, de azért nem is garbóban. meg sokszor méricskélt, nézett.. pl szünetekben, ha elmentem mosdóba követett a szemével. Mindig szivemnek szólított, meg csillagomnak, drágának stb. sosem a nevemen (úgy hívnak mint a barátnőjét, nyílván nem felejtette el). Amúgy egy valamit észrevettem.., hogy volt pár alkalom, amikor így keresztbe tette a lábát hirtelen, olyan "férfiasan" keresztbe, tehát kb terpesz stb..de nem sokáig..ilyenkor simán lehet, hogy esetleg felállt neki...? és azt próbálta "leplezni"(jézusom ne kövezzetek meg :D)....

Volt, olyan is többször, hogy megérezte, milyen kedvem van kb másodpercek alatt, én meg csak lestem, pedig mindig ugyanúgy viselkedtem, kedvesen stb. Nevetett a vicceimen, jókat elbeszélgettünk, sok mindenben hasonló volt az észjárásunk..többször is mondta, amikor épp magyarázott,, hogy "ezt imádom benned" meg, hogy én vagyok az a lány, aki -nem tudom leírni, de az a lényeg,- hogy kb a reménysége az oktatás terén. stb

és most, hogy vége a vezetésnek hiányzik..:/ elég hülyén érzem magam emiatt...mivel nekem komoly kapcsolatom van, elég régóta..ugye kb fél éve ismertem meg az oktatóm, de ebből úgy 4 hónapig vezettem, elsőre sikerült a forgalmi. Egyébként ő 45 én 23 vagyok.. egyszerűen nem tudom ezt kinek elmondani, és nem is akarom, de így névtelenül, muszáj volt valahova leírnom..kiírnom magamból. bocsi, hogy hosszú lett..



2017. máj. 3. 19:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Wall of text.
2017. máj. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem akarod sokáig húzni a szót? 😀 Mi lenne, ha akarnad.
2017. máj. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ezt most másold át a naplódba és koncentrálj a kapcsolatodra.Ennyi.
2017. máj. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
bocsi, hogy hosszú lett :D aki elolvassa azelőtt le a kalappal! :D
2017. máj. 3. 19:13
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, egy oktatóknak alap, hogy tud bánni az emberekkel. Nekem az jön le, hogy csak szakmai kihívás voltál neki. Én 1 hónapig vezettem. Mi a fene tartott 4 hónapig? Ha engem valaki kvazi ismeretlenül, hivatalos kapcsolatban ledragamoz, akkor bepoccenek. Intim pistaskodjon mással.
2017. máj. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
hát elhiheted én is csak lestem, van nekem nevem, szólítson azon..
2017. máj. 3. 19:20
 7/18 anonim ***** válasza:
Elég naiv vagy:( Ezeket amiket leírtál, szóról szóra eljátszotta velem az én oktatóm is. Sőt nálunk olyan is volt, hogy a motorháztetőt felnyitotta hogy mutogassa a dolgokat majd hátulról hozzám nyomta magát és a derekamat simogatta. A dolgok akkor tetőztek mikor egyik este az óra után úgy volt hogy haza vezetem magam, erre elkezd mondani egy másik irányt..egy üres parkolóhoz vitetett éjszaka, majd ott leállíttatta velem a motort és a tettek mezejére lépett. Én elutasítottam. Ő is jóval idősebb volt mint én..házas..felnőtt gyerek..Ja és a városban a többi autóvezető cégnél is ugyanezek zajlottak, az oktatók ráálltak a csajszikra. Volt akinek felajánlották hogy egy oboáért garantálják, hogy nem fog megbukni. Az oktatók ilyenek...ne képzelj sokat a dolog mögé. Látod, a te idődet is húzta, és fizettél mint a torkos borz..
2017. máj. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
hát igen naiv vagyok ezt tudom magamról, meg ismerek én is sztorikat, utána is olvastam egy-kettőnek, mondjuk azért nekem hálisten ilyen durva dolgok nem voltak :/ meg tudom én azt is, hogy ha max be is jövök neki, csak 1 valamire jönnék be... hozzám meg inkább, mint ember került közelebb
2017. máj. 3. 19:40
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szerencsére tisztességes oktatók volt. A tiéd visszaelt a helyzettel, minden ponton.

1. Kihasznalta, hogy nő vagy

2. Kihasznalta, hogy naiv vagy

3. Kihasznalta, hogy esetleges érzelmet érzel a függő helyzet miatt

4. És kihasznált anyagilag, mert átlagos képességű ember 1-2 hónapot vezet a jogsiig.

2017. máj. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

volt, hogy halasztanom kellett vizsgák miatt 1-2 hetet, lábujjtörés miatt, volt, hogy ő nyaralt, sőt, olyan is volt , hogy a karácsony előtt és után nem tudtam menni pénzhiány miatt, pedig előtte már csomó pénzt befizettem.. de ő szólt, hogy inkább hagyjak ki egy nagyobb időszakot, mint, hogy sok kicsit, hogy utána tudjak haladni a vezetéssel rendesen.


A többiben egyébként, lehet, hogy igazad van, sőt nem hiszem, hogy én vagyok az első lány, akivel ezt csinálta, és nem is az utosó.

2017. máj. 3. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!