Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem mondja ki, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondja ki, ha tényleg szeretne valamit tölem, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Online ismerkedés, netes kapcsolat, ami 2 hónapja tart köztünk. Eddig türelmes voltam, gondoltam oké, mélyedjünk el minden témában jobban, beszélgessünk sokat. De már kezdem unni, hogy bár minden nap többször keres, ami jó érzés és örülök is, mégsem tudom pontosan, mit szeretne, hová tartunk. Olyan tényleg, mintha kimondatlanul is párkapcsolatban élnénk, annyira figyelmes. Néha kibuknak belöle érzelmek, pl. elmondja, hogy az én kedvenc zenéimet hallgatja, vagy a fényképeimet nézegeti, vagy arra gondol, hogy most mit csinálhatok éppen stb. Nemsokára találkozni fogunk, kíváncsi leszek majd.(Mindketten 31 évesek vagyunk.)
2017. máj. 3. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha még nem is találkoztatok, mégis mit vársz?

Látatlanul én sem tudnám, hogy mit is akarok pontosan egy nőtől.

2017. máj. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Nemsokára találkozni fogunk, kíváncsi leszek majd.."

Ez a lényeg,nemsokára megtudod.:)

2017. máj. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Már én is tűkön ülök. Ne felejts el majd minket is tájékozatni a fejleményekről:)
2017. máj. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3

Köszi a hasznos kommentet, mindenképp jelzek neked valamilyen formában.;)

2017. máj. 3. 19:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is, kíváncsi vagyok! Sok sikert!

Igaz a soraidat olvasva, kicsit pszicho..., csak óvatosan!

2017. máj. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5

Mitöl lenne pszicho?:)

2017. máj. 3. 20:26
 7/8 anonim ***** válasza:

ebből se lesz semmi. 2 hónapja írogattok.. mindkettőtök beleszeretett az általa elképzelt tökéletes ideálba.. élőben meg olyan csalódás lesz (90+%ot adok neki) hogy sírva fogtok hazamenni.


Nem tudom mi a jó 2 hónapig húzni a csetelést.. max ha 3000km van köztetek.. de akkor meg minek írogatni?!

2017. máj. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7:

Mi ismerjük egymást, egyetemre jártunk együtt, évfolyamtársak voltunk. Akkor nem nagyon beszélgettünk, söt egyáltalán nem, csak köszönés.

Aztán kiköltözött a testvéréhez külföldre, ritkán van Mo-n.

2017. máj. 3. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!