Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem lennétek kíváncsiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem lennétek kíváncsiak arra, hogy az itt írogató felhasználók hogy néznek ki?

Figyelt kérdés

Vajon tényleg vannak itt jóképű pasik és szép csajok?

Ki az, akiről lehet tudni, hogy szép vagy csúnya?


2017. máj. 4. 20:31
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Viszonylag sok emberrel találkoztam innen, nem az alapján döntöttem, ki hogyan néz ki.
2017. máj. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
88%
Én a Turcsyra lettem volna kíváncsi :/ Btw régebben biztos hogy voltak itt szép lányok (képek alapján írom, legalábbis nekem tetszettek),hogy most mi a helyzet,azt nem tudom( mostanában kevesebb a magukról képeket küldözgető felhasználók)..de optimista vagyok :)
2017. máj. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
78%
Van olyan válaszoló, akiről tudom, hogy nagyon szép. (Mert személyesen is ismerem. )
2017. máj. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Az oldal lényegét tekintve nem számít a kinézet.
2017. máj. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Több lányt is ismertem meg innen, kb a fele bejött, ami talán a valóságnál is jobb arány 😊
2017. máj. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Kösz, de nem akarom, hogy elmenjen az étvágyam.
2017. máj. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Persze, kíváncsi lennék. Bár inkább a viselkedésre.
2017. máj. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
26%

Láttam már viszonylag sok itteni lányt, volt köztük sok szép, meg sok nagyon rosszul kinéző, kb 50-50%. Régebben beszéltem egy eszméletlenül szép lánnyal, sajnos teljesen elmebeteg volt.

Ökölszabály, hogy minél normálisabb valaki, annál rosszabbul néz ki ezen az oldalon (nők esetében).

Férfiakról direkt nem írok, mert velük nem beszélek, már így is túl sok férfi ismerősöm van személyesen.

2017. máj. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, /állítólag jó/ de a Költőnőt és Erika Bergert megnézném,csupán kíváncsiságból! :)

Fiúk közül a 38%-ost ,aki az utazásoknál ossza az észt! :)

2017. máj. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Engem az érdekelne ki mennyire sikeres.


Hány embernek van itt olyan munkája, amit szeret, hányan költöztek el a szüleiktől, hányan szereztek diplomát, hányan nem keveslik a fizetésük, hány embernek volt már hosszabb és több kapcsolata..

2017. máj. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!