Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, hisztek benne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, hisztek benne?

Figyelt kérdés

Szóval hisztek e abban hogy akivel kell az életben, azzal fogtok is találkozni és nem kattogtok azon hogy "jaj mi van ha többet nem látom"- mert ha kell akkor úgyis látod még? Most nem a "fenn meg van írva"-nyálas szövegre gondolok. Olyan rossz ez a világ az összes ismerősöm akik összejöttek nagyon fiatalon már szétmentek vagy épp most mennek szét ahogy idősödünk mindenki kavar mindenkivel ez nekem nem szimpatikus. És mindenhol jön a válasz hogy " hát ez van ne kattogj rajta ilyen a világ" Igazából inkább arra térnék ki hogy Ti el tudnátok e egyetlen és első igaz szerelmetekkel képzelni az életeteket? Vagy csalódtatok benne és nem, vagy esetleg ha már szétváltak útjaitok akkor ha belegondoltok mi lett volna ha végül idős korotokig együtt lesztek, mert az olyan ritka és olyan szép :) van még ilyen de egyre kevesebb.

21L



2017. máj. 5. 01:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Én csalódtam benne, szóval nem. Előtte elgondolkoztam volna rajta.
2017. máj. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen, így van, de nem 21 évesen feltétlenül, de mindenkinek lesz párja. 21 évesen még kevés, az csikó kor, nekem 29 évesen jött.
2017. máj. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt arra erted hogy komoly es eletreszolo vagy hogy egyaltalan tars?? Mert 21 korulre nagyjabol mindenkinek volt/van nekem is. De az teny hogy csak azert hulyeseg vkivel osszejonni h legyen vkije
2017. máj. 5. 02:05
 4/7 anonim ***** válasza:
30-40-50-60 évesen is lehet párt találni. A párok nem állandóak, a világ nem ideális. Minden 2. házasságnak válás a vége, nincs ideális pár szerintem SAJNOS, hanem, az adott helyeztben ideális van.
2017. máj. 5. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"De az teny hogy csak azert hulyeseg vkivel osszejonni h legyen vkije"


Igen, persze, azért felesleges.

2017. máj. 5. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerencse ahhoz kell, hogy olyannal találkozz, akivel aztán egy életet le tudsz élni. Persze ehhez ki kell menni az otthonodból és aktívan keresni.


Az már rajtatok múlik, hogy mit tesztek ezért a kapcsolatért. Dolgoztok rajta, éltben tartjátok, ápoljátok minden nap vagy hagyjátok ellaposodni, kihűlni és csak a magatok élvezetét kivenni belőle végül leírni, hogy ennyi volt és újat keresni.


Egy kapcsolat sem működik magától. Ha megtaláltad az igazit, megismerted eléggé, akkor nem kell azon agyalni, mi lett volna ha... Akkor már csak előre nézünk és fogjuk a párunk kezét. Minden kitekintgetés egy szög a kapcsolat koporsóján.


Akik 20-30-50 évet leélnek egymás mellett és jól, azoknak is voltak, vannak problémáik, de ők megoldják azokat, nem kidobják egymást. Persze feltétele a jó házasságnak, hogy azzal kötöm össze az életem, akivel megismertük egymást alaposan, nem csak jó vele a szex.


Legtöbben nem az első szerelmükkel élik le az életüket, de ezzel nincs is semmi probléma. Arra való az ismerkedés. A fontos, hogy a megfelelő ember mellé tedd le a voksod és ápoljátok a kapcsolatot.


Remélem te is megtalálod életed párját. Hidd el ma sem lehetetlen, de nem könnyű. Tényleg érvényesül a fogyasztói szemlélet az emberi kapcsolatok terén is. Kitartás, vannak még egészséges értékrendű emberek.

2017. máj. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én hiszek benne, hogy azzal találkozunk akivel "dolgunk" van. Nem hiszek a véletlenekbe. Ahogy én sem véletlen születtem a világra. A virág a földből se véletlen len tündöklő. Mindennek oka van.
2017. máj. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!