Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van ha a szerető egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ha a szerető egy kiadós együttlét után azt mondja neked, hogy a felénél fejben máshol volt?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja ismerjük egymást, és kb. 5-ször voltunk eddig együtt, hetente egyszer, most legutóbb kétszer a héten. Én eléggé aktív vagyok az ágyban és rendesen 'mindent bele, amíg már nem bírunk többet' típus vagyok. Ő is eléggé szexcentrikus. Ez egy szexkapcsolat. Legutóbb kiderült, hogy kb a felétől fejben máshol járt...azt mondta, hogy a jövő heti teszt nyugtalanítja (új munkahely)..igen ám, csakhogy a végén anál szexeltem vele és első alkalom volt, hogy ez köztünk megtörtént (amire én egyébként sokat készültem), és férfi létére hogy hogy nincs ott fejben mikor ilyet kap egy csajtól?????? Utoljára 10 éve csinálta az akkori barátnőjével..kicsit megsértve érzem magam. Hogyan kellene erről vélekedjek? Vagy csak felfújom a dolgot?

2017. máj. 6. 23:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%

Ne viselkedj úgy mintha ez egy párkapcsolat lenne. Meg lettél dugva nem ?

30/f

2017. máj. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
😳
2017. máj. 6. 23:08
 3/20 anonim ***** válasza:
Mondom én :(
2017. máj. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem neked való, akkor válts. Gondolom nem azért vágtál bele, hogy neked ne legyen jó.

30/f

2017. máj. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Keress másik szeretőt.
2017. máj. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
A szeretőtartás a csak szex és más semmi a lényege általában. Ha azon rágódna hogy minden a legnagyobb rendben volt/legyen akkor az már több, mint pusztán szex. Egy nő szempontjából ugyan nem ennyire fekete vagy fehér a dolog, de egy pasinál ez tiszta sor.
2017. máj. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

nem mindegy, hogy ő hol volt, ha neked kielégíő volt?


De ha érzelmek kellenek, akkor keress másik szeretőt, ennyi...

2017. máj. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
A szexkapcsolat alapja a szenvedély és vonzalom..nem egy robottal vagy zombival akarok szexelni hanem egy hús vér emberrel aki abban a pár órában rám van hangolódva. Egyébként pedig emiatt csak 80%-ban voltam elégedett.
2017. máj. 7. 00:16
 9/20 anonim ***** válasza:
81%

Milyen nyomorek akinek csak ocska szexkapcsolat jut?

Egyszeru ingyen pillango...

Keress egy szerelmet magadnak ezt az ingyen szexet dobd kuka.

Szenvedely a szerelem gyumolcse

2017. máj. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
1: "Meg lettél dugva nem?". - Ezzel az erővel vibrátort is dugdosgathatnék ki-be, ha csak ennyire vágynék..
2017. máj. 7. 09:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!