Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kövér lányok miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövér lányok miért nem jönnek be a pasiknak?

Figyelt kérdés
ott van pl kasszás erzsi,akinek még pozitiv a kisugárzása is
2017. máj. 7. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Én kövér vagyok, mégis sok srácnak bejövök, sosem volt gondom a pártalálással. Ha meg sok másiknak nem tetszek, nem fogom magam elásni, nem tetszhetek mindenkinek :)
2017. máj. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Mert azokkal nem lehet a haverok előtt villogni.
2017. máj. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Ugyanazért, amiért a nem jóképű vagy túl vékony férfiak a nőknek
2017. máj. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

Azért, mert kövérek, nem olyan bonyolult ez.

Amúgy nem értem egyszerűen, hogy a kövér emberek, akár nők, akár férfiak miért nem tudják csak egy kicsit megerőltetni magukat, hogy ne zabáljanak annyit és csak egy kicsit mozogjanak.. és nem, nem kell fitnesszmodellé válnia, ezt senki nem várja el, de ne legyen már egy csüngőhasú disznó, aki 2 emeletet nem bír lécsőzni anélkül, hogy szívrohamot ne kapjon..

inkább ilyen hülyeségekkel mentegetik magukat, hogy a pozitív kisugárzás a fontos, meg a belső értékek, meg a többi bullshit.

2017. máj. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
a kövér (a valóban kövér) lányokkal az a baj, hogy nemcsak kívül, hanem belül is vannak problémáik. A legtöbbjük képtelen elfogadni önmagát, de ugyanakkor az akarat is hiányzik belőle, hogy tegyen a túlsúlya ellen. Én imádom a nagy popsit, a húsos combokat, egyszóval számomra nagyon vonzóak a duci lányok. De eddig minden esetben negatív tapasztalataim voltak, kivétel nélkül mind lusta volt, egyiket sem lehetett még egy hosszabb sétára sem rávenni, nemhogy közös sportolásra, komolyabb hegyi túrára. Arról nem is beszélve, hogy hosszú távon egy ilyen nővel bizonyára nem lehet könnyű együtt élni, hiszen idősebb korban majd jönnek szépen a betegségek, hiszen a túlsúly bizony felemészti a belső szerveket. És sajnos nagyon, de nagyon kevés kövér nőt ismerek, aki képes lenne erőt venni magán, és drasztikus életmódváltással lefogyni egy kezelhető testsúlyra! Szóval nekem ezért nem jönnek be, pedig szexuálisan megőrülök értük!
2017. máj. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%

Tegyük fel összejövök egy 80kilós lánnyal(ami kizárt)

Szűlne ez a lány,maradjkn rajta 10-15kilót,Ti evvel a 95kilós monstrummal mutatkoznátok?

Ráadásul egy ekkora testü nőröl ti elhiszitek hogy egy ügyes,gyors,házias valaki?Mert én nem!

Mert én nem!Ráadasul 190centi vagyok,de én nem vagyok 95kg!

Gondolom rengeteg hasonló véleményü férfi van!

2017. máj. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%

Nekem van aki bejön, de azért nem lenne rossz, ha próbálna ellene tenni. Hosszú távon nem tudnék kövér lánnyal járni, mert egyszerűen nagyon rossz. Nem lehet vele túrázni menni, minden kis mozgásba bele akar halni, nyáron még büdös is tud lenni és úgy általában is nagyon rossz hatással van az egészségére.


Nem szeretném életem szerelmét egy szívinfarktus miatt elveszíteni 40 évesen, mert bacott lefogyni.


Arra meg már rájöttem 29 évesen, hogy nem másoknak kell megfelelni, hanem saját magamnak. Szóval azt pont leszarom, hogy mások mit gondolnak rólam/rólunk.

2017. máj. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem még mindig jobbak az esélyeik, mint a kövér fiúknak. Ez nem zavar?
2017. máj. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Aki itt boszen nyomkodja a pirosakat az szoljon mar hozza a temahoz! Tok normalis, ervekkel alatamasztott valaszok jottek, meg a kisse nyersekben is voltak ervek. Gunyolodas, utalkozas es rossz kivansag sehol nem volt. Nagyon erdekel, h ez a csendben leszavazo tomeg mi kivetnivalot talalt a valaszokban.
2017. máj. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!