Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kövér lányoknak miért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NAGY VIKTOR kérdése:

A kövér lányoknak miért a kövér pasik jönnek be, illetve a kövér pasiknak miért a kövér lányok? Én ha kövér lennék is szép ropogós vékony lány kellene.

Figyelt kérdés

2013. febr. 15. 22:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
hülyeségeket beszélsz
2013. febr. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
most helyben elkaptam az agyf*szt ...
2013. febr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem feltétlenül van így. Én már láttam párokat többször is, ahol az egyik fél kövér volt a másik meg vékony.
2013. febr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
ez baromság, én egy 2 mázsás nőstény példány vagyok, mégis az én kis fess doktoromért vagyok oda
2013. febr. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem így van kedves kérdező.
2013. febr. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Most ilyen alapon Te meg válogass partnert az értelmi fogyatékosok közül?
2013. febr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos hogy az jön be nekik, de nagyon valószínű hogy kövér pasinak kövér csaj jut csak.

Ismerek 2 ilyen párt. De persze vegyes is van, meg olyan ahol annyira jól főz az asszony, hogy 3-szor akkorára felhízlalta az urát :D

2013. febr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit tájékozódnod kellene... vagy a saját elveid szerint gondolkozol?
2013. febr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Nem vagyok kövér, de nagyon gáz amit írtál... azt hiszed neked jutna olyan lány, ha kövér lennél? Szerintem még így se biztos, hogy jut... csak egy halálátlagos pasi lehetsz, ennyi, nem értem miért kell ilyen magasra helyezned a lécet. Amúgy meg ez nem így van, de az önbizalom és a hiúság befolyásolhatja ezt, pl. egy dagadt csaj szívesebben van egy dagadt csávóval, mert az inkább dob az önbizalmán, mintha egy vékonnyal lenne... Én átlagos alkat ú vagyok, pont jó, és volt már olyan pasim, aki 50kiló volt vasággyal együtt, és eleinte én sem éreztem mellette jól magam, mert kövérnek éreztem magam hozzá képest. Szóval ezt maximum az önbizalom, hiúság befolyásolhatja. Na meg nehogy azt hidd, hogy nincsenek olyan pasik, akik szeretik a hájat... vannak, hidd el.
2013. febr. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
mert az jut? :P
2013. febr. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!