Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elérni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni hogy legyen valami köztünk?

Figyelt kérdés

24 èves lány vagyok.nagyon nagyon tetszik egy pasi, ő 36.

nem ismer engem, de nagyon odavagyok èrte.

azzal is beèrnèm ha csak egyszer meg.ugna ....csak legalább egy estère had kapjam meg.

ha többet akar annak meg mèg jobban örülnèk.

hogyan tudnám ezt elèrni, úgy hogy nincs közös társaságunk? gondoltam ráírok a neten, de az meg úgy milyen már? bár csak nem mondana nemet egy ilyen lehetősègre...nem?


2017. máj. 7. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

Nálam is hasonló a szitu, bár én nem fogok lépni semmit, mert a pasinak családja van.

Legyél egyértelmű és őszinte, kezdeményezz nála, hívd el kávézni vagy valami közös programra!

Ha rábólint, félig már nyert ügyed van.

2017. máj. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

K...rvákra mindig van kereslet, és ha még ingyen is van az meg külön öröm a pasinak.


Egyszerűen közöld vele szándékaidat.

2017. máj. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha a kex elég, akkor nyugodtan írhatsz neki! 😊
2017. máj. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mintha valami magát ezüst tálcán kínálgató kis lotyó lennél,már bocs!Azt sem tudja,hogy a világon vagy.Viszont ha már így áll a dolog,kénytelen leszel írni neki és elhívni valahova,hogy ne viszkedjen a lábad köze...
2017. máj. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

"Az úgy milyen már"

Végül is csinálhatsz belőle ego kérdést, de az nem derogál, hogy egy menetes akarsz lenni nála és még fel is kínálod magad hozzá? Fordítva vagy bekötve. Inkább az zavarjon, hogy r.banc vagy ne az hogy hogyan közöld ezt vele.

2017. máj. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

nem csak egy menetet akarok, hanem LEGALÁBB azt.

csak, hogy legalább egyszer legyek vele...hogy tudjam milyen, ne azon agyaljak.

2017. máj. 7. 19:31
 7/10 A kérdező kommentje:

most mièrt rossz az, ha felkínálom magam neki? nagyon tetszik, azt csinál velem amit akar....


ha nekem ez jó akkor ez mièrt baj

2017. máj. 7. 19:33
 8/10 anonim ***** válasza:
46%

Ne az itteni szűzhadsereg szavára adj, ők mindenért megköveznének!

Ha neked nem baj, hogy csak meghúzna, és neki se, akkor ne dramatizáld túl, csak csináld!

2017. máj. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Sztem siman irj ra.Ha nincs kozos tarsasag, nem tudsz vele "veletlenul" osszefutni stb akkor mas esely nem marad.. Proba szerencse alapon. Ha bejon orulsz, ha nem legalabb megprobaltad

->tovabblephetsz, de legalabb a mi lett volna ha nem marad benned..

2017. máj. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mindig újra és újra a berögzült minták.

Ha egy nő szexelni akar valami random férfival akkor k urva, ha ezt egy férfi teszi akkor ő nagy bika.

Van aki nem képes ezeken túllépni...


Én azt javaslom írj rá nyugodtan és mondd el hogy szimpatikus neked és szeretnéd megismerni jobban.

Tuti benne lesz az ismerkedésben. Azt hogy miként alakul majd a jövőben kiderül. Szexet tuti nem utasítja vissza ha esetleg arra kerül a sor.

F34

2017. máj. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!