Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem ezt? Mi lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt? Mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes voltam, kedvesen és oda figyelően közeledtem felé. Reménykedtem hogy lehet köztünk több is. Ezért még a barátságba is belementem. Úgy gondoltam, hogy jól alakulnak a dolgok, hogy van remény. Azt hittem hogy ő tényleg az a nő akit kerestem. Voltak már párkapcsolataim, de soha senkit nem szeretem ennyire. Sokat nevetünk, jól éreztük magunkat. De a rózsaszín köd teljesen elvakított. Megalázó és kihasználó volt velem. Akkor csak a pénz kellet volna neki, meg hogy körbe ugráljam. Nagyot csalódtam benne, a sérült önérzetem miatt, éreztetni akartam vele, hogy még is milyen. Én sem vagyok jobb semmivel sem, tudom. Egy szóval tettem, én is nagyon csúnya dolgokat. Nem a háta mögött, csináltam ezeket. A szemébe mondtam, hogy ez lesz. Más nőkkel ismerkedtem és le feküdtem. Kicsit talán túlzásba is vittem a dolgokat. Szeretem sokszor hogy fut utánam, annyira jó érzés volt. De utólag már bánom, hogy ilyeneket tettem. Azóta viszont, teljesen más a helyzet. Kicsit több mint egy éve nem csinálok ilyen dolgokat. Meg ismertem a jó oldalát, nagyon tud szeretni. Környezetem szerint is nagyon oda van értem. Én viszont már nem szeretem annyira, szeretni szeretem de nem annyira mint régebben. Boldog vagyok és boldog ő is. Legalább is ha vele vagyok. Néha ha egyedül vagyok eszembe, jutnak ezek a dolgok és kicsit utálom őt ezekért.


Mellesleg sokat veszekedünk, de próbáljuk megoldani a problémákat.


Mikkor voltak ezek a dolgok, teljesen 0-ra ment az önbizalmam. De most elég szép önbizalmat építettem fel.



2016. jan. 27. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne az egodat,nezd hanem,hogy a lany mennyit szenvedet,kucsit hatterbe rakgatnad magadat,mert masiktol efogadnad a baratsagot,csak tole,nem,nem hiszem,hogy a penzed kellet akkor bem us baratkozott volna,ez nem kihasznalas,akkor nem is baratkozott volna veled.Mert te csak azert baratkoztal vele,hogy kozelebb kerulj.Ha valakinek a penze jell,akkor oda megy ahol van love,de ha te gazdag vagy ,de ha nem vagy gazdag akkor nem a penzt szerette meg benned.A lanynak onbizalma sincs.Szerinted,ha nem a hata mogott csinalid akkor az nem szemet dolog?itt te vagy a hunyo.O is kedvesen is kozeledett fele.mondd ha nem igy van?Mert maskor baratkozol valakivel.Irok meg levelet is de nem is irsz vissza,de pedig nemis dolgoztal
2016. jan. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nedves a nunim ,szeretlek,es en se vagyok szent
2016. jan. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!