Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek fontos, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek fontos, hogy mit gondolnak mások a környezetetekben az új pasitokról?

Figyelt kérdés
2017. máj. 9. 11:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Magamnak választok pasit, és nem a környezetemnek. Olyat meg úgysem választanék, akit nem mernék vállalni.
2017. máj. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon jó a kérdés, kiindulva abból, hogy autót is sokan így vesznek. A szomszédnak, ugyebár...
2017. máj. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Nekem fontos azoknak a véleménye akik jól ismernek és megbízok bennük. Pl ha szerelmes leszek egy " rossz" emberbe és én a rózsaszín ködbe nem látom őt igazán akkor igenis jól jöhet hogy mit mondanak róla a barátaim vagy a családtagok akikben megbízok
2017. máj. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Van alapja a kérdésnek. Ahogy a férfiaknál, úgy a nőknél is ugyanez megy, megtudják az ismerősök, hogy új párod van aztán repkednek a kérdések az ember háta mögött, hogy xy hogy jöhetett össze yz-vel, nem is jó pasi. Sajnos van olyan, amikor a "legjobb barátnők" beszélik tele xy fejét akár irigységből is, hogy nem jó emberbe szeretett bele, vagy jobbat érdemel. Úgy adják elő, mintha megértésből és segítő szándékkal tennék ezt. Aztán végül jó hamar lesz egy szakítás belőle, ha nincs a lányban gerinc.
2017. máj. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Kb. minden nap szakíthattunk volna már, ha a környezetünkre hallgatunk, de szerencsére vagyunk elég önállóak ahhoz, hogy ne befolyásoljon minket mások véleménye.
2017. máj. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha külsőről van szó, akkor nem érdekel mások véleménye. Nekem tetszik, vonzódom hozzá, ez a lényeg. A barátnőimnek és a szüleimnek eddig egy pasim sem tetszett. Viszont az fontos, hogy a viselkedésével ne hozzon rám szégyent. Amikor rosszul bántak velem az exeim, az nem csak magam miatt fájt, hanem extrán érzékeny vagyok arra, ha ezt más is látja.
2017. máj. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem fontos olyan értelemben, hogy nem az alapján fogok döntést hozni ilyen téren, hogy ki mit gondol körülöttem. Viszont hatással van rám azért a környezetem reakciója, nagyon rosszul tud esni ha a páromat "bántják" a családtagjaim/barátaim, mert annyira nem helyes vagy nem okos stb. Ha úgy érzem lenézik, én is megalázva érzem magam, ez nyilván zavar. Emiatt úgymond számít mit mondanak a többiek, de hangsúlyozom nem ez alapján fogok párt választani.
2017. máj. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Nincs olyan ember a környezetemben (családtag sem), akinek a véleményére adnék ilyen komoly ügyben. Random alig ismert emberek véleménye meg pláne nem érdekel.
2017. máj. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Max. a legjobb barátnőm véleménye érdekel,másé nem.
2017. máj. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokan nagyon durva tévedésben élnek :D Azért az emberek jelentős része egyáltalán nem úgy választ pár, hogy másoknak dicsekedjen vele. Persze, van ilyen réteg, de őszinte leszek: sose mozogtam hasonlóban, még csak beszélőviszonyba se keveredtem ilyen emberekkel, így számomra csupán mítosz, hogy igen, ilyen van. Ahogy az is mítosz számomra, hogy a férfiak, vagy nők kritikusak, és lekezelőek, ha valakinek új párja van.

Mi barátnőimmel a lehető legdiplomatikusabbak vagyunk egymással, mivel rettenetesen más ízlésünk van férfiak terén. Így inkább olyanokat kérdezgetünk mint "hogy bánik veled?" "boldoggá tesz?" és hasonló kaliberű dolgok. Negatív jelzőkkel csak abban az esetben illetjük a másik párját, ha az rosszul bánik a szerettünkkel.

2017. máj. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!