Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Élvezem a zabálást és hízlalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élvezem a zabálást és hízlalom magam. Van aki ezt nőként tolerálná, ha nem esek túlzásba?

Figyelt kérdés

Már felhíztam 80-ról 85 kilóra (179 centi vagyok), de élvezem hogy kontroll nélkül eszem és hízom. Egy 90-95 kilóig nem bánom, ha felmegyek, utána lehet, hogy vissza is fogynék kicsit.


Tudom, hogy beteges kicsit.


Nőként ez tolerálható egy kapcsolatban?


23/F



2017. máj. 9. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én alapjáraton duci lány vagyok, ami ellen folyamatosan küzdök, mert tudom, mennyi hátulütője van. Nen utasítok el egy túlsúlyos srácot, ha ő is tesz ellene, de téged emiatt a mentalitásod miatt elutasítanálak.
2017. máj. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha főzöl, akkor igen.
2017. máj. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Most tekintsünk el attól, hogy nekem túl fiatal lennél (28 éves vagyok) és kapcsolatom van. Nekem nem lenne bajom vele, mert a nagyobb darab pasikat szeretem, párom 185 centihez olyan 100-110 kiló, bár most épp mindketten fogyózunk :).
2017. máj. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok: most még nem vagy kövér, de az a gond, hogy azt hiszed, majd nem fogod túlzásba vinni, viszont ha így folytatod, megnézheted magad 5 év múlva. Sajnos saját tapasztalat.
2017. máj. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze tolerálható, de ne ess át a ló túloldalára. :) De ilyenkor gondolj abba, hogy a fordított nem esetében ezt te is tudnád tolerálni?
2017. máj. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!