Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Antiszociálisként lehet...

Antiszociálisként lehet esélyem párkapcsolatra? Van olyan lány aki ezt tolerálná?

Figyelt kérdés

Utálom a pénzközpontú felfogást utálom, hogy a körül forog a világ. Nem érdekelnek a sulik meg úgy semmilyen szakirány nem érdekel. Általános iskola és a gimnázium amúgy is elvette a kedvemet a felsőoktatásról nem azért mert lusta voltam tanulni, hanem szövegértési gondjaim vannak, baromi nehezen értem azt meg ami levan a könyvekben írva, na meg semmire se megyünk azzal a sok haszontalan információkkal amiket belénk sulykolnak. Igaz van egy szakmám, de azt se élveztem. Nem szeretem a fiatalos szórakozásokat, az alkoholtól, kocsmáktól, szórakozóhelyektől, koncertektől rosszul vagyok. Ismerkedés se annyira az erősségem.

Hogy jót is írjak magamról, ha lenne barátnőm szeretném és tisztelném számomra az érzelmek a legfontosobbak, ha meglátok egy szép lányt nem az jut eszembe, jaj de meg...nám, hanem milyen jó lenne mellette lenni, jókat elbeszélgetni vele, megölelni, megcsókolni és szép lassan szeretkezni vele. Szeretem a természetet, imádok erdőkben sétálni, ilyenkor imádok levegőt venni és szeretem a madár csicsergéseket, na és szeretek mozogni, edzőterembe járni igaz nem az emberek miatt, sajnos elég nagyképű emberek járnak le oda, hanem élvezem a testemért megdolgozni. A munkámat is néha néha kedvelem, mert elég nyugis, stresszmentes igaz nem keresek sokat, de minimálbérnél többet keresek és jól kijövök vele. Mindent összefoglalva azokat a dolgokat szeretem, amik távol állnak a társadalomtól. Aztán lehet nem vagyok antiszociális csak simán nem szeretem ezt a rendszert.


2015. márc. 24. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Tucatembervagy!
2015. márc. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagyok! :D Vicc nélkül ennél jobb dolgokat nem is mondhattál volna magadról. Szóval biztosan van olyan lány.
2015. márc. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

biztosan van ilyen lány.

Tudom, mert én is ilyen vagyok, na meg az ismeretségi körömnek is a fele ilyen

2015. márc. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első részben semmi egyedi nincs. Az a része viszont, hogy szeretsz vagy tisztelsz egy nőt ez manapság majdnem kizáró ok.
2015. márc. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
En is szerelmes vagyok. Szoval tuti nem vagy antiszoc.
2015. márc. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig az egészet, de annyi lejött, hogy mint szinte mindenki, te is rosszul alkalmazod az antiszociális kifejezést.
2015. márc. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Antiszociális embergyűlölőt jelent...
2015. márc. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!