Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak nem szeretik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak nem szeretik, ha a lány kedves, érdeklődő velük, és segíteni akar?

Figyelt kérdés
Többedszerre tapasztaltam: egyik fiúnak nem sikerült a vizsgája, mondtam neki, :-( és hogy szívesen meghallgatom (lelki támogatás). Erre a válasz:Mit kell erről beszélni?! A másik eset:műtöttek egy fiút, és utána próbáltam tanácsot adni neki. Erre válasz:ezt ő jobban tudja!
2017. máj. 10. 13:16
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy félre értelmezték azt amit mondtál nekik és inkább kioktatónak találták mint sem segítségnek? A megadott válaszok alapján nagyon úgy néz ki. Nem mindegy a szöveg környezet amibe be helyezed ezeket a dolgokat és könnyű ezt félreérteni .
2017. máj. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

attól függ milyen téren és milyen szinten :)

de szerintem ez fontos dolog!


24F

2017. máj. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Kb egy mondat erejéig. Nem tovább.
2017. máj. 10. 13:33
 14/30 A kérdező kommentje:
Mármint egy mondatot mondtam nekik. Nem többet.
2017. máj. 10. 13:35
 15/30 anonim ***** válasza:

legyél kedves továbbra is :)

sokaknak szükségük van támogatásra, segítségre ettől függetlenül, de nem mindig mindenkinek :) főleg nem mindenben!


24F

2017. máj. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki pontozott le, én fölpontoztalak. Köszönöm a válaszokat.
2017. máj. 10. 13:39
 17/30 anonim ***** válasza:
37%
én örülnék egy kedves, érdeklődő lánynak
2017. máj. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Te ezeket nem vetted volna tolakodásnak?
2017. máj. 10. 13:45
 19/30 anonim ***** válasza:

Alapvetően a fiúk/férfiak teljesen másképp működnek, ezt ne felejtsd el. Amíg egy lány sokszor behajtja a fejét és engedelmeskedik, addig a férfi olykor hiúságból is monhatja, hogy "ezt én jobban tudom". Sajnos ilyenkor kell egyet nyelni és nem visszaszólni, mert abból csúnya vita alakulhat ki.

A vizsgázásos esethez pedig: magam is voltam, amikor inkább hagyjon békét mindenki, marhára izgulok, most nem akarok senki előtt sem megfelelni, sem produkálni magam, hogy ha esetleg nem tudom, az mégis ciki... mert már tudni kéne, minek égessem magam más előtt is magam.

Megértem a kérdésedet, de a "harc" közepén nem biztos , hogy te is örülnél valaki közeledésének/nyomulásának meglátás kérdése...


26f

2017. máj. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Igen, lehet hogy van ebben is valami.
2017. máj. 10. 13:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!