Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak nem szeretik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak nem szeretik, ha a lány kedves, érdeklődő velük, és segíteni akar?

Figyelt kérdés
Többedszerre tapasztaltam: egyik fiúnak nem sikerült a vizsgája, mondtam neki, :-( és hogy szívesen meghallgatom (lelki támogatás). Erre a válasz:Mit kell erről beszélni?! A másik eset:műtöttek egy fiút, és utána próbáltam tanácsot adni neki. Erre válasz:ezt ő jobban tudja!
2017. máj. 10. 13:16
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
62%

Kérdező!


Gondolkozz el, valamit nagyon rosszul csinálsz!


- vagy van valami a személyiségedben, a stílusodban, ami irritálja a pasikat

- vagy nem megfelelően választod meg a társaságodat és

csak suttyókkal veszed körbe magad.

- esetleg mindkettő?

2017. máj. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Ha annyira irritálná őket, akkor ez a 2 fiú is nem kereste volna a társaságomat. Gondolom ha egy lány irritálja a fiút, akkor nem ír neki emailt, nem keresi, és nem meséli el neki az életét.
2017. máj. 10. 13:55
 23/30 A kérdező kommentje:
És nem kérdezi meg, hogy mikor találkozunk.
2017. máj. 10. 13:56
 24/30 anonim ***** válasza:

A kedvesség szerintem jó. De ne felejtsd el, hogy a férfiakat arra neveli a társadalom - igen, az erre panaszkodó nők is -, hogy ne beszéljenek a problémáikról, ne mutassák ki a fájdalmukat, kudarcukat stb.

Személyes véleményként csak annyit tudnék hozzátenni, hogy én sem érteném, mit kell beszélni egy sikertelen vizsgáról. Mármint, nekem attól nem lenne jobb, hogy beszélek róla, ezért feleslegesnek gondolnám.

2017. máj. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

"vagy nem megfelelően választod meg a társaságodat és

csak suttyókkal veszed körbe magad."

Ez viszont lehet hogy igaz..

2017. máj. 10. 13:58
 26/30 anonim ***** válasza:
Jaj, mert olyan toketlenek, hogy azt hiszik, ha eljátsszák, hogy nekik minden jól megy, akkor az hihető. És lemezes is van benne, nehigy már egy nő.... Az ilyeneket hagyni kell magukra.
2017. máj. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Jó, köszönöm a válaszokat.
2017. máj. 10. 14:03
 28/30 anonim ***** válasza:
60%
Draga19, a fene sem engedelmeskedik egy faxnak, rohelyes vagy.
2017. máj. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

28:

Én ezt nem erre a szituációra értettem. De nem baj, fütyülök rá, hogy mit írsz...

Leülhetsz, egyes!!

2017. máj. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
0%
taplókkal beszélgetsz, kedves kérdező. :D
2017. máj. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!