Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik megoldás a kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik megoldás a kevésbé bunkóság?

Figyelt kérdés

Sokszor volt már hogy, rámírt valaki én meg nem írtam vissza, és akkor jött, hogy mekkora bunkó vagyok. Ilyenkor komolyan az lenne a jobb, ha megírnám neki, hogy nem akarok vele beszélni? Ez nem nagyobb bunkóság?

A beszélgetés általában így néz ki:

XY: Szia

Én: Szia (visszaírok, hátha valami konkrét dolgok akar mondani, kérdezni)

XY: Mizujs? :)

És erre többet nem válaszolok, ugyanis nincs kedvem beszélgetni, ismerkedni


2017. febr. 19. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Jaj. :D


Vedd FUN-ra. :) Nem kell feltétlen beszélgetni vagy ismerkedni.


Játszottál már szerepjátékot? Nem a szex-es szerepjátékra gondolok.


Pl.: Hát itt ülök a kocsmában, körülöttem páncélos lovagok mászkálnak. Ne tud meg, mekkora zajt csapnak. Még büdösek is... :) Legutóbb meg egy nyilvános kivégzés is lett volna, csak egy varázsló elégette a kötelet...

2017. febr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noblesse Oblige ***** válasza:

az 1-es válaszoló hatalmas arc lehet! :D

Ment neki a zöld mancs! (meg még 9-et is nyomnék neki, ha engedné a rendszer)



Amúgy még azt szoktam írni: AFK, pill, bocs most nem érek rá. Soha nem volt belőle gond.

2017. febr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A #2! - es, szerintem is nagy fiction - fantasy- kat tudna írni !! :D
2017. febr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
Hát ha belekezd egy fantasyba én leszek béta olvasó! ;)
2017. febr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jaj 1-es:)). Hát nekem úgy tűnik, ha azt írod "valaki" rádír, akkor nem is ismered. Ha nem ismered, akkor miért kéne válszolni?Nem kényszer itt semmi, vagy kést tartanak a nyakadhoz?
2017. febr. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem ismered akkor elfogadható.Nem akarsz ismerkedni.Kész,lezárva.

De ha egy olyannal csinalod azt akit ismersz...na az mar tényleg bunkóság kicsit.

Értem én,hogy nincs mindig kedved beszélgetni de ezt meg lehet írni.

Engem kevés dolog tud felidegesiteni mint ez.Írd meg,hogy most nincs időd vagy most pihensz vagy valami ilyesmi.

2017. febr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!