Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy férfi azért utasít vissza egy nőt, mert túl okos hozzá képest? Vagy hogy ettől kevésbé lesz vonzó?

Figyelt kérdés
Elméleti kérdés!
2017. márc. 5. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
állítólag van ilyen... engem meg pont vonzanak az okos nők. Bár engem se mondanak butának :)
2017. márc. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt így leírva nehezen tudom elképzelni, bár én nő vagyok. Ami lehetséges egy ilyen esetben:

- a nő érezteti a "szellemi fölényt", és ez már rövid távon is visszatetsző és taszító;

- a nő magas pozícióban dolgozik, és a férfinek kisebbségi komplexusa van már a gondolattól is.

2017. márc. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ha egy nő okos, az vonz. Viszont ha annyira okos, hogy csak a tanulmányairól lehet vele beszélgetni, annak él, az a hobbija, az a mindene, és nem tud kikapcsolni, és nem lehet vele kikapcsolódni, és teljesen másról beszélni, akkor hanyagolom.
2017. márc. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elméletileg van, legalább is én megkaptam már, hogy "úgy érzi nem vagyunk egy súlycsoportban"... értsd, jóval okosabb vagyok és ez zavarja :D Azt, hogy tényleg ez volt-e a baja vagy csak kisebbségi érzése volt másból kiindulva azt már sosem tudom meg, mondjuk nem is érdekel :D
2017. márc. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!