Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt itt olyan aki egy teljese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt itt olyan aki egy teljesen szürreális szituációban szólítottak le és utánna kapcsolat lett belőlle?

Figyelt kérdés
Irjatok példákat is
2017. máj. 10. 21:44
 1/4 A kérdező kommentje:
*belőle
2017. máj. 10. 21:45
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy mise után mentünk ki a templomból, és a mellettem ülő, kedves szőke lánynak közöltem, hogy szépen énekel.


Azt válaszolta: Kösz, Te is.

Erre én: Ez fura...

Ő: Micsoda?

Én: Hát... Eddig csak két féle nő mondta, hogy szép énekelek.. Az egyik, akinek tetszettem, a másik az Anyukám.

Ő: Pedig tényleg szépen énekeltél.


Aztán még beszélgettünk pár alap dolgot, de neki sietnie kellett. Még megkérdezte a végén a nevemet. Gondolkodtam is, hogy a teljes nevemet mondjam-e vagy sem.

A teljes nevemet mondtam.

Mire haza értem fb-n már bejelölt, és én beszélgetést kezdeményeztem. Három hét kapcsolat lett belőle.


És mindössze annyin múlt, hogy bemondtam a gondolatomat hangosan egy idegennek: "Szépen énekelsz". Ha meg se mukkanok, csak kimegyek, akkor most ezt a sztorit se írhattam volna le... és talán totál máshogy alakul az életem. :) Érdekes milyen apró dolgokon múlik a jövő.

2017. máj. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 aperitif ***** válasza:

Nagyon régen történt... Délutános műszakból mentem haza éjjel, ahogy mentem le az aluljáróba, éktelen csörömpölést hallottam magam mögött. Hátranéztem a vállam fölött, egy pasi elesett, és valami fém lemez volt nála, az csörömpölt. Nem foglalkoztam vele, mentem dolgomra. Néhány megállóval odébb leszállok a metróról, megyek a buszhoz, amikor megszólít egy pasi. Látod, arra már nem emlékszem, mit mondott, de szóba elegyedtünk. Mint utóbb kiderült, ő volt az, aki elesett a lépcsőn, állítólag az én kerek fenekem miatt :))

Rövid kapcsolat, valamivel hosszabb barátság, és a mai napig szép emlék lett belőle.

2017. máj. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1000km-ről kezdtünk beszélgetni. Unatkoztunk ő is, én is, rám írt, és lassan egymásba gabalyodtunk.


Ennek egy éve, azóta összeköltöztünk.

2017. máj. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!