Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom oltogat, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom oltogat, hogy nem tudok reggel felkelni. De miért?

Figyelt kérdés
Nos a barátommal nem élünk együtt, mind a kettőnknek van lakása, de szinte mindig nála vagyok. Ezzel csak az a baj, hogy ő rendszeresen megy dolgozni 8-ra,9-re, vagy otthon dolgozik, de akkor is elkezdi 9kor. Én sokszor délutános vagyok, vagy szabadnapos, de akkor is fel kell kelnem kora reggel, és ilyenkor én nagyon nyűgös vagyok, reggelente amúgy is. Ezért, mikor a barátom este mondja, hogy ő reggel megy 8ra, nekem meg már rángatózik a szemem a gondolattól, hogy már megint 6-7 órát fogok aludni, akkor hisztizik, hogy fel kéne nőjjek, miért kell problémáznom ezen? Ő nem alszik nálam, hogy mondjuk akkor ő elmegy tőlem reggel dolgozni, én meg esetleg kipihenném magam. Ilyenkor egész nap használhatatlan vagyok, mert egyszűrűen ég a szemem, már péntekre fizikailag rosszul vagyok, hogy napok óta nem tudtam normálisan aludni. Hogy lehetne ezt megbeszélni?
2017. máj. 11. 10:42
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

De miért kéne neked felkelni..? Oké, felébredsz, ha készülődik, elköszön, hogy megy dolgozni, te meg alszol tovább.

Másik verzió, hogy egy órával korábban lefekszel aludni, hogy 7 helyett meglegyen a 8 óra, ha az a fontos.

Ha meg szabadnapos vagy épp, akkor pláne nem értem a nyűglődést, nem vagy összekötve vele, attól, hogy felkeltél reggel, még pihenhetsz.


Bolhából csinálsz elefántot.

2017. máj. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért kell felkelnem, mert nekem nincs kulcsom, így értelem szerűen nem hagyhatom nyitva a lakást, ha én is elmegyek később.
2017. máj. 11. 10:49
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Akkor kerj tole egy kulcsot, vagy ha szabadnapos vagy, vard meg.
2017. máj. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Miből tartana kulcsot másolni? Vagy mondd meg, hogy vagy ő menjen át aludni, vagy te otthon maradsz, hogy tudj pihenni, és ne legyél 'hozzákötve'.
2017. máj. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Megértelek. Nálunk is probléma volt a dolog. Reggel, ha ébresztő van, akkor egész nap használhatatlan vagyok.

Különben is kell, kb 2 óra ébredés, hogy felébredjek rendesen. A párom viszont, 4-5 óra körül felpattan és azon pillanatban képes, teljes bedobással bármit csinálni. Időbe telt, még megértettem vele, én így működök. Sokat próbált hatni rám, hogy változzak, de ez nem megy. Olyan munkát, ahol minden reggel kezdeni kell, soha nem is vállaltam. Úgy sem tudnák, 6-7-8 órára beérni.

Végül is, elfogadott ilyennek a párom.

2017. máj. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne aludj ott, ha ő korán kel, neked meg nem kell. Vagy csináltass kulcsot. Ennyire azért ne legyetek életképtelenek.
2017. máj. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Így biztos nem aludnék nála.
2017. máj. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én de örülnék ha 6-7 órát tudnék aludni :/
2017. máj. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Édes Istenem! Ennxire életképtelen vagy? Másoltass kulcsot és probléma megoldva,vagy ne aludj ott!! Komolyan ennyi észt...
2017. máj. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én sem kérnék kulcsot a barátom lakásához, ha ő nem ajánlja fel.


Ne aludj ott, majd rá fog jönni, hogy kell neked egy kulcs.

2017. máj. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!