Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a jobb átélni a szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb átélni a szakításokat és az a kapcsolattal járó örömöket vagy egyedül lenni?

Figyelt kérdés

Haveromat 2 év alatt 4 nő is dobta a palánkon, igaz hogy mikor együtt voltak az nagy öröm volt számára, viszont a szakításokat kínokkal élte át.

Én ezidáig szingli voltam lehet nem éltem át a párkapcsolat szépségeit, de nem stresszeltem a kapcsolatban, nem éltem át a szakítási kínokat.

Ilyenkor ki a szerencsésebb?


2017. máj. 11. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakit 2 év alatt 4-en tudnak mélyen megsebezni, az ne másban keresse a hibát. Én így gondolom.

A kérdésed meg annyi, hogy éljen vagy adja fel. Szerinted ez kérdés?


Szerintem dolgoznia kéne a saját problémáin, és akkor nem kerülne sorozatosan ilyen helyzetekbe.

2017. máj. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Szeretem, mikor mindig a férfi a hibás.. A nők sose hibásak semmiben :)
2017. máj. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2 év alatt 4-en? Azok akkor nem voltak túl mély kapcsolatok, hogy ennyire megviselje.
2017. máj. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Minden szakítást nagyon megszenvedtem, néhányszor tényleg a padlóról kellett fölállnom, általában hosszú, fájdalmas hónapokig tartott feldolgoznom.

De azt mondom, hogy mindegyik megérte, nem cserélnék azzal, aki azért magányos, mert nem akar fájdalmat az életében.

A jónak igazán csak akkor tudsz örülni, ha megtapasztaltad a rosszat is.

2017. máj. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#4-gyel értek egyet.


Voltak durva dolgok, amik padlóra küldtek, de most úgy tekintek vissza rá, hogy mennyire új dimenziókba voltam képes megélni az érzelmeimet.

A szeretetemet és később a dühömet, aztán a mély bánatomat, fájdalmat. Egészen érdekes, hogy mennyire kitágul a látó köre az embernek.

Szerintem a szomorúság/fájdalom és a párkapcsolat alatti happiness kiegyensúlyozza egymást, de van még valami, ami plusz. Még hozzá a tapasztalat, a tanulság.


Szinte minden kapcsolatomban tanultam valami iszonyat fontosat, amit később felhasználhatok, és szinte esélytelen lett volna, hogy a kapcsolat nélkül megtanuljam. Talán évek alatt megtanultam volna ezeket, de nem tartom valószínűnek.


Szerintem a kapcsolatok olyan tapasztalatot adnak, amit máshol nem lehet összeszedni. A boldogság és fájdalom pedig kioltják egymást. Ha az ember egyre tapasztaltabb lesz, úgy egyre gyorsabban tudja feldolgozni.


Abszolúte a kapcsolatok a nyerők, a magánnyal szemben. pláne, ha csak azért nem akarsz, mert "fájni fog"... Abból is fejlődsz. AZ, hogy visszatekintek és látom, hogy hányszor padlóra kerültem és mégis felálltam és tovább mentem. Az jó érzés.

2017. máj. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

Úgy legyen kapcsolatod, hogy ne ragaszkodj, ne tervezz. Úgy legyél benne, hogy bármikor vége lehet, és akkor nem lesz csalódás, se fájdalmas szakítás, se semmi.

Ennyi a trükk.

2017. máj. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy szakitas se viselt meg annyira, hogy ugy gondoljam, jobb inkabb kapcsolatban sem lenni.
2017. máj. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem egyik szakításom úgy megviselt hogy 2 évig nem tudtam más pasira se nézni. Azért az sok idő. De ennek ellenére azt mondom megérte, mert sok boldog percet éltem át vele. És miután nagy nehezen túl tettem magam rajta 2 év alatt, már nagyon vágytam rá hogy újra szerethessek és szeressenek. 26/L
2017. máj. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#6 csak az nem igazi kapcsolat, ha nem tervezel, és félsz elengedni magadat.


Amíg nem vagy képes úgy lenni egy kapcsolatban, hogy beleugrasz és lesz, ami lesz... hogy beleugrasz, mert bízol a másikban annyira, hogy jó lesz, addig nem éltél át igazi kapcsolatot.

És igen, így lehet a legnagyobbat puffanni. De pont, hogy ez az önóvás az, ami megfoszt a valódi kapcsolat élménytől.

2017. máj. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp az a szerencsésebb, aki nem búrában él. Aki nem mer nyitni, magasabb érzelmi állapotokat megélni, aki nem tapasztalja meg a szenvedést és az abból való feltápászkodást, az sosem tudja meg, mekkora erő és milyen képességek rejlenek önmagában. Egy kapcsolat- még ha rossz is- rengeteg új élményt, önismereti lehetőséget ad. Ellenben ha egyedül éldegélsz a monoton mindennapokban, az élet sivárrá, kiszámíthatóvá válik, a lelki fejlődés pedig visszamaradottá válik. Egy szakítás nagyon meg tudja viselni az embert, de amikor újra hinni kezdesz magadban, új ötleteid lesznek az valami csodálatos. Ahogyan az is, amikor a szenvedés által emberré érsz. Amikor valaki mélyen a padlón van, olyan dolgokat kezd megérteni mélységeiben, amik mellett addig elment. Hülyén hangzik, de kinyílik egy másik világ. Amikor pedig nagy a szerelem, szintén egy másik nyílik ki. A fent is- a lent is többé tesz. De ha egy helyben állsz, maradsz aki voltál.
2017. máj. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!