Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig olyan hekyzetbe kerülök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig olyan hekyzetbe kerülök, hogy vagy túl jó pasival ismerkedek vagy túl csúnyával. Kivel talizzak?

Figyelt kérdés

Internetes társkeresésről beszélünk.

Szóval én mindenkinek adok esélyt általába minimum egy beszélgetésre. Nem külső alapjan itélem meg azt hogy kivel komunikálok. Viszont voltam már olyan sráccal is talizni aki nem volt az esetem és ennek az volt a következménye hogy nem is vártam a talit mégis nagy nehezen elmentem. Volt olyan aki nagyon nagyon tetszett oda pedig mindig nagy lelkesedéssel mentem viszont nagyrészt kevésbé volt sikerem. Szerintetek adjak további esélyt azoknak akik tetszenek és inkb velük talizzak? Már szinte nem merek senkivel annyira félek a negatív kimeneteltől.


2017. máj. 12. 10:15
 1/10 A kérdező kommentje:
21/l
2017. máj. 12. 10:15
 2/10 anonim ***** válasza:

beszélgess velük és aki szimpatikus azzal találkozz és persze olyannal aki érdeklődik felőled, keres is, tehát ne egyoldalú legyen a dolog!


24F

2017. máj. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de rettentő butuskának tűnsz az írásod alapján. Vigyázz, hogy ne használjanak ki, ezt a legjobb indulattal mondom.
2017. máj. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor ne ismerkedjünk én 33p :D
2017. máj. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Aki nem próbálkozik nem is nyer :) Ha a számodra kevésbé vonzó pasikhoz nem tudsz úgy viszonyulni hogy bármi legyen belőle akkor kár velük találkozni is szerintem. 27/F
2017. máj. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
El kell menni 30+ os buliba hétvégén :D
2017. máj. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért kerülsz olyan helyzetbe, mert nem te alakítod a helyzetedet, hanem a jelentkezőkből válogatsz. Kezdeményezz te, akkor máris nem lesz okod ezen pörögni.
2017. máj. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
Nőként ne kezdeményezz. A férfi legyen férfi, de olyannal meg minek talizni akit tudod, hogy úgy sem fog bejönni.
2017. máj. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amikor jó pasival talizol, akkor se izgulj. Érezze, hogy ő sem különb a többinél, csak mert jól néz ki, attól ő is ugyanúgy bizonyítson, hogy megkaphasson téged. Az a baj, hogy sok jó pasihoz úgy áll némelyik nő, mintha valami isten lenne, ezért az ilyen lányokat nemis szoktál becsülni, mert tudják, hogy befutók náluk. Egy pasi ezt sose érezze, mindig te legyél az, akiért tenni kell, ne fordítva.
2017. máj. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 vagyok, azért azt hozzáteszem, hogy ezt csinos lányokra értettem, ha valaki nagyon nem néz ki jól, akkor mondjuk ne is játssza az elérhetelent :D Mert az inkább nevetséges.
2017. máj. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!