Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esély komolyab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esély komolyabb dolgokra is? Nit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Interneten elkezdtem beszélgetni december körül egy aranyos német lánnyal. Minden nap írunj egymásnak, nagyon sokat beszélünk. Úgy érzem, hogy nagyon megkedveltem őt és ő is engem. Csak hát a távolság...:( Nyáron találkozni szeretnénk egymással valahol Ausztriában. Itthonról hogy tűnhetnék el úhy, hogy a szülők ne aggódjanak, hogy egy idegen helyen egy idegen szenéllyel találkozok? (Tudom, nem vagyok már gyerek, de az egykék szülei tudjátok milyenek...) Szerintetek mit tehetnék? Van esély, hogy a későbbiekben találkozzunk és akár több is legyen közöttünk?

A lány 16 éves, én 19 vagyok.



2017. máj. 13. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Reaális esélyt nem látok komolyabb dolgokra. A legtöbb amit remélhetsz egy hosszú előjátékkal fűszerezett együttlét.

Távkapcsolatot még felnőttként sem nagyon lehet fenntartani, ti pedig még mindketten tinik vagyok. Valószínű nincs saját egzisztenciátok utazgatni sem pedig időtök rá.

2017. máj. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyke gyerek szulojekent azt tanacsolom neked, hogy kulfoldre semmikepp se menj el titokban. A szuleid az orult, meggondolatlan dolgoktol feltenek, es ez pont az lenne. Ha ertelmesen elore megtervezed, ebbe bevonod oket, esetleg a segitseguket is kered abban, hogy jo szallast talaljatok, es kozben vegig kiegyensulyozottan, kitartoan, duhrohamok, gyerekes hisztik nelkul kepviseled az allaspontodat, lepesrol-lepesre megtervezve az utad, akkor elobb-utobb belatjak, hogy felnottel, es felnott modon tudod kezelni a dolgot, igy nincs mitol felniuk. De en a helyedben rugalmasabban is kezelnem ezt a dolgot, azzal is beernem, ha pl a szuleim is elkisernenek Ausztriaba, esetleg talalkoznanak is a lannyal egy koszones erejeig, aztan en lekoccolnek vele a kornyekre par orara minden nap... Tudom, hogy ez nem hangzik olyan fullosan, mint az egyedul bele a nagyvilagba, de elso lepesnek jo lenne, aztan kesobb mar sokkal nyugodtabban engednenek el egyedul is.

Okos ember nem meggondolatlanul ma akar egyszerre mindent, hanem apro lepesekkel haladva eleri a nagy almait. :)

Sok sikert! :)

2017. máj. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se várjál szexen kívül sokat.
2017. máj. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

haveroddal menj ki, aki közeledben lesz de azért kellően távol.

Az se biztos találkoztok, jön egy Jürgen vagy Hans és a lányka belé szeret téged meg leszar..

2017. máj. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!