Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egyes nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyes nők szeretik, ha viccelődve piszkálják őket, másoknál meg a kedvesség működik?

Figyelt kérdés
Mitől függ,hogy mire reagálnak jobban?
2017. máj. 13. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert ők is emberek mind más személyiséggel.
2017. máj. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%

A "viccelődve piszkálásban" szerintem semmi bántás nincs, ezt ők is tudják, ezért szoktak általában vevők lenni rá. A pimaszság, az odamondogatés, a hibáikra való rávilágítás szinte mindig bejön, ha közeledni akarsz egy nőhöz, még idősebb korban is. Ennek inkább ahhoz van köze, hogy szeretik a humort és aki megnevetteti őket, az mindig előnyös helyzetben van.


Szerintem mindig látszódik egy lányon, hogy épp mire van igénye. Ezt észre kell venni, és mindig a megfelelő bánásmódot villantani az eszköztárból. Emiatt sokrétű és izgalmas személyiségnek fog tartani téged, akit nem lehet megunni.

2017. máj. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

A piszkálódás értékeléséhez egyrészt kell egy kis humorérzék és egy bizonyos szintű intellektus, másrészt csak azoknál működik, akiknek van önbizalmuk (különben megsértődnek).

Úgyhogy szűrőnek is jó.

2017. máj. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Idegentől nem fogadom el a sértegetést. Olyantól fogadom el, akit évek óta ismerek, és tudom, mire gondol. De nem szeretem, ha ismeretlenek "rávilágítanak a hibáimra".


Képzeld el, hogy egy idegen ellenkező nemű elkezd piszkálni. "Szia, de szőrös a karod, kis jeti."

2017. máj. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Rsta ***** válasza:
Ez adok-kapok játék szokott lenni. Egyoldalúan annyira nem müködik az ilyen csipkelődés.
2017. máj. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Attól, hogy valaki viccelődve piszkálja a másikat, még lehet kedves. A kettő nem zárja ki egymást. :)

Szerintem csak azoknál nem jön ez be, akiknél valamibe nagyon beletrafálnál. Én pl. mondtam már palinak, hogy "Jajj, de kis hülye vagy! :D" Végig volt sértve. Ha kellő módon figyelmet szentelek erre, akkor már akkor tudom, milyen alacsony önértékelésű, nárcisztikus emberrel van dolgom... Jó szűrő.

2017. máj. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%
Mindegyik nő szereti ha viccesen piszkálják:) csak az arányokat kell eltaláni,van akinél több is belefér van akinél kevesebb
2017. máj. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem, ha egy pasi viccelődve piszkálódik és én is szeretem csinálni, annak a jele, hogy van önbizalmatok(mertek pimaszkodni), humorérzéketek. Ha egy pasi nem vevő erre, megsértődik rajta, azzal nemis nagyon leszek egy hullámhosszon, nem szeretem a felesleges sértődékenységet. Persze ettől még kedvesnek, kedveskedőnek is kell lenni egymással, de a csipkelődés egyszerűen hozzátartozik egy jó emberi viszonyhoz.

21L

2017. máj. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!