Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire könnyű elcsava...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire könnyű elcsavarni a pasik fejét?

Figyelt kérdés

Mikor elkezdtem dolgozni nekem egyáltalán nem állt szándékomban közvetlenebb viszonyba kerülni a munkatársaimmal. Iskolás koromba is mindig fiúkkal barátkoztam, nem gondoltam volna, hogy bármi baj lehet abból, ha sokat vagyok a férfiak között.

Egyébként is, én az elején leszögeztem, hogy párkapcsolatban vagyok. Mindenkit elhajtottam, aki tényleg bepróbálkozott. Maximum könnyed flört belefért, de semmit több. A legjobb viszonyba egy házas pasival kerültem. Nagyon jófej volt velem mindig, de egyáltalán nem gondoltam volna, hogy akarna tőlem bármit is. Mindig olyan áhítattal beszélt a gyerekeiről meg a feleségéről. Öröm volt hallgatni. Komolyan elhittem, hogy vannak még normális emberek.

Mindez tök jó volt, amíg nem ment tönkre a kapcsolatom. A sok munka miatt eltávolodtunk egymástól, úgy érzem már kicsit sem érdeklem. Frusztrált vagyok, és kielégületlen. Amit érdekes módon minden férfi észrevesz rajtam, holott nem beszélek róla.

Egyedül ennek a "jófej pasinak" öntöttem ki a szívem, aki amúgy kb. az apám lehetne, és kíváncsi voltam a véleményére. Aztán onnantól kezdve, hogy ezt megosztottam vele folyamatosan a nyomomban járt, amíg kettesben nem maradtunk és egy gyengébb pillanatomban hagytam, hogy megcsókoljon. Utána meg bevallotta, hogy nagyon felizgult rám, és meg akar kapni.

Jó nyilván jólesik, hogy törődik velem, de tudom, hogy el kéne küldenem mert ennek így rossz vége lesz. De most komolyan simán barátkozni nem lehet férfiakkal, mindig ez lesz a vége? Teljesen le vagyok törve.

22N


2017. máj. 14. 01:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos velem is többször előfordult már- sőt legtöbbször ez történt- hogy akivel kedves voltam, esetleg tényleg nagyon kedveltem, sokat beszélgettünk, az félreértette, és\vagy emiatt többet akart, többet remélt. Ez nekem is nagyon kellemetlen, mert nem akarok senkit megbántani, félrevezetni, egyszerűen csak szimpatikus mint ember, de eszembe se jut több. És ezek is szinte mind jóval idősebb, és nem számít hogy van barátom, de sokszor az se hogy nekik is van valaki...

32N

2017. máj. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
11%

Akár hibáztatod, akár nem a férfiakat, teljesen mások, mint a nők. Nem kezdek bele levezetni a férfiak működését, 22 éves korodra illene kicsit többet tudnod a témában. Viszont megjegyzem, hogy míg a nők mindent emocionális oldalról közelítenek meg, addig a férfiaknál alapvető a szexualitáson keresztül való közeledés valakihez. Nem, ez nem jelenti azt, hogy minden pasi szemét, meg csak szexelne. Épp csak arról van szó, hogy ennek evolúciós okai vannak, másképp van bekötve a két nem, már ha van evolúció a klasszikus jelentésében. (újabb kutatások szerint). Csak egy példa, a nők az őskorban a magvakat, növényeket stb. gyűjtötték, ők a fészekrakók. Ez átitatódott a mai társadalomban is, ahol a nőnek az otthoni fészek megteremtése, fenntartása lenne a feladata. A férfi vadászott, magyarul becserkészett és erőfölényben volt/van, folyton bizonyítania kellett a rátermettségét a vaddal szemben is, más hordákkal szemben is. Szaporítania kellett a közösséget, minél több nővel hálni.

Olvass utána, google a barátod, wikipedia a barátnőd.

Komolyan azt hitted, hogy egy 22 éves nőre nem fog rámozdulni egy férfi, ha bejön neki a nő?

2017. máj. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

(Na én pont ezért bírom jobban a meleg pasikat, ők legalább tényleg az embert látják bennem, nem a prédát, akiről elegendő lelkizés után le lehet rántani a bugyit.)

Megértem a problémádat, nekem is baromi kiábrándító, ha rám mozdul valaki, akit egészen addig a pillanatig a haveromnak, ne adj' isten barátomnak hittem. Attól tartok, hogy igen, a legtöbb férfinak tényleg ennyire könnyű elcsavarni a fejét. Még ha kedvelnek is minket, abban a pillanatban, hogy lehetőséget látnak az intim közelség megteremtésére, beindul náluk a vadászösztön és rögtön át akarják fordítani az ember-ember felállást férfi-nő viszonnyá.

Nem mondom, hogy sosem volt szerencsém olyanhoz, aki (hetero létére) másképp állt ezekhez a dolgokhoz, de az az igazság, hogy ők fájóan kevesen vannak a többiekhez képest, már csak azért is, mert jobbára intelligensebbek náluk. Nehéz rájuk bukkanni, remélem, ennek ellenére egyszer majd sikerül neked.

2017. máj. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy csak szerintem k**va unalmas már ez az evolúcióra való mutogatás? :D
2017. máj. 14. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
30%
Lenézed azért, amit tett, miközben partner voltál abban...
2017. máj. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%

Tényleg.

Elég egy fiatal, csinos lány, aki kicsit kedves, és már rúgják fel a házasságot gyerekestől. 99% képtelen uralkodni magán.

Sok csaj ezt ki is használja.


Jegyezd meg: hűséges férfi nincs, csak olyan, akinek nincs kivel félrelépni.

2017. máj. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
9%

"Frusztrált vagyok, és kielégületlen."


Ha ez a homlokodra van ìrva, ne csodálkozz, hogy szagot kaptak!

Lehet a problèmáidat diszkréten is kezelni, nem kell mindenkinek megmutatni mennyire vagy "Frusztrált és kielégületlen."

2017. máj. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%

Ilyenfajta csalódásaim nekem is voltak már. És ez tljesen független volt a családi állapotomtól vagy a szexuális életemtől. Azt szoktam erre mondani, hogy ha egy férfi megérint a szavaival, akkor már a keze sincsen messze.

Szeretem és élvezem a szexet, ugyanúgy nem vetem meg a könnyedebb kalandokat, mint ahogy szeretek szerelmes is lenni és hosszabb távú, elkötelezett kapcsolatban gondolkodni. Tehát nyitott vagyok, igazán nem vagyok egy szigorú jégkirálynő alkat. De ezt a jelenséget mégis kicsit elszomorítónak találom. Ugyanakkor tudomásul vettem, nem tudok vele mit csinálni. Százból egy férfi tekintene kizárólag barátnak, szellemi és érzelmi partnernek. Valahol azért sértő is, de hát ez van.

2017. máj. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
21%
Na igen, a szegény ártatlan kislány, akire a csúnya, kielégületlen, bunkó férfiak ráhajtanak... megszakad a szívem!
2017. máj. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
25%

Amit most írok, az nem a te példádra fog vonatkozik, mert egyértelmű, hogy tőled csak szexet akar a faszi. Viszont marha idegesítő, hogy el van mindenféle tróger szemétládának mondva az a férfi, aki mondjuk beleszeret valamelyik lány ismerősébe, és megpróbálja, hátha. Ez miért is gond amúgy? Az egyik nő, a másik férfi. Nyilván jól meg vannak együtt, ha barátkoznak, és igen, lehet, hogy a férfi félreérti a dolgokat, de ha úgy látja, hogy ez a lány tényleg jó lenne barátnőnek, akkor most ő az aljas, hogy megpróbálja? Nyilván, ha van egy lány barátom, akit mondjuk 2 éve ismerek, és utána próbálom meg, akkor nem csak a külseje fogott meg, hanem a belső értékei is olyanok, hogy nagyon szívesen lennék a párja.

Viszont azt azért a kérdezőnek is hozzátenném, hogy most úgy őszintén, mit vártál? A párkapcsolat alapja többet között a bizalom, ha teljesen megnyílsz valakinek, akkor bízol benne, nem ? Meg gondolom azért a heveri ugratások között volt olyan is, amit azonos neműnek nem mondanál. Még egyszer mondom a te példád más, mert ott nem párkapcsolatról van szó, de ne csodálkozzatok ha egy srác elkezd többet érezni, mint barátság pláne akkor, ha amúgy nem igazán sikeres a nőknél, és mondjuk veletek van a lányismerősei közül a legjobb kapcsolatban. 23/F

2017. máj. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!