Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire könnyű elcsava...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire könnyű elcsavarni a pasik fejét?

Figyelt kérdés

Mikor elkezdtem dolgozni nekem egyáltalán nem állt szándékomban közvetlenebb viszonyba kerülni a munkatársaimmal. Iskolás koromba is mindig fiúkkal barátkoztam, nem gondoltam volna, hogy bármi baj lehet abból, ha sokat vagyok a férfiak között.

Egyébként is, én az elején leszögeztem, hogy párkapcsolatban vagyok. Mindenkit elhajtottam, aki tényleg bepróbálkozott. Maximum könnyed flört belefért, de semmit több. A legjobb viszonyba egy házas pasival kerültem. Nagyon jófej volt velem mindig, de egyáltalán nem gondoltam volna, hogy akarna tőlem bármit is. Mindig olyan áhítattal beszélt a gyerekeiről meg a feleségéről. Öröm volt hallgatni. Komolyan elhittem, hogy vannak még normális emberek.

Mindez tök jó volt, amíg nem ment tönkre a kapcsolatom. A sok munka miatt eltávolodtunk egymástól, úgy érzem már kicsit sem érdeklem. Frusztrált vagyok, és kielégületlen. Amit érdekes módon minden férfi észrevesz rajtam, holott nem beszélek róla.

Egyedül ennek a "jófej pasinak" öntöttem ki a szívem, aki amúgy kb. az apám lehetne, és kíváncsi voltam a véleményére. Aztán onnantól kezdve, hogy ezt megosztottam vele folyamatosan a nyomomban járt, amíg kettesben nem maradtunk és egy gyengébb pillanatomban hagytam, hogy megcsókoljon. Utána meg bevallotta, hogy nagyon felizgult rám, és meg akar kapni.

Jó nyilván jólesik, hogy törődik velem, de tudom, hogy el kéne küldenem mert ennek így rossz vége lesz. De most komolyan simán barátkozni nem lehet férfiakkal, mindig ez lesz a vége? Teljesen le vagyok törve.

22N


2017. máj. 14. 01:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó vagyok. Természetesen úgy gondoltam azt amit leírtam, hogy mindkét fél egyedülálló.
2017. máj. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
87%

Megertelek kerdezo, rossz erzes. Sokszor ateltem en is hasonlot, ugyh en mar nem baratkozom fiukkal/ferfiakkal. A mai napig faj h tavolsagot kell veluk tartanom, mert szeretem az intellektusukat, humorukat, az erdekes torteneteiket, de sokukat az se zavarja h negy eves kapcsolatban elek, egy ido utan elkezdenek nyomulni. Meg a gyerekkori barataimmal is vege lett a dolognak, mert amikor baratom lett elkezdtek beszologatni, pedig en mindig tamogattam oket nougyekben. Ez a becstelen hozzaallas ki is abranditott beloluk, ugyhogy most se regi se uj ferfi barataim sincsenek. Nagyon elszomorit, de tudom h ez az elet rendje ugyh mar nem lazadok, csak sajnalom. Le kellett vonnom a tanulsagot h egy ferfi mindig dugni akar, meg ha nem is mondja ki es nem akar toled semmit akkor is megsertodik ha mas dug, mert meg egy baratsagban is birtokolni akar es nem birja ki ha mas ferfi is hatassal van rad. Kicsit ingerult is lettem ahogy ezt irom, mert faj h a regi barataim is cserben hagytak es nem kaptam meg toluk azt a tamogatast amit en megadtam nekik.


Ha joban akarsz lenni a ferfiakkal akkor falakat kell huznod. Szexrol ne beszelgess veluk, az erzelmeidrol sem. A bizalmaskodas, pajtaskodas ideje lejart. Ha tul kozel engeded oket akkor mindig el fogod oket vesziteni, de ha tavolsagot tartasz ak megmaradhat egy jo viszony, ami viszont kevesebb lesz mint baratsag. Ezt egy fius lanynak nagyon nehez elfogadni, en is ilyen voltam ugyh tudom.


A hazas fickot meg pattintsd le, legyel hatarozott. Az o dolga hogyha hutlen, de te ne asszisztalj ehhez.

2017. máj. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
azok a csúnya szemét pasik.. az a lényeg, hogy te egyáltalán nem vagy hibás a dologban!
2017. máj. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

13: kettejük közül a pasi házas. Nem neki kellene azt mondani, hogy ezt hagyják abba?

Még jó, hogy a nő agyal azon, hogy ne legyen barátságból házasságtörés, és akkor is ő a ribi.


Kérdező: látod, ezért kell kerülni az ilyen helyzeteket. Ha a férfi félrekúr, az természetes, nem tehet róla. De te egy életen át qurva leszel mindenki szemében. Szerintem ez épp elég visszatartó erő.

2017. máj. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Gyakori jelenség, hogy a pasik fejében mondjuk megfordul, hogy megdugna, illetve utalásokat tesz rá alkalomadtán, hogy vonzónak talál.. De ugyanakkor én még így is szívesebben haverkodok/barátkozok férfiakkal, mert a nők többsége kétszínű, amitől én személy szerint jobban undorodok, mint a férfiak dugásvágya, amit egyébként meg lehet tanulni kezelni...



"Szexrol ne beszelgess veluk, az erzelmeidrol sem."

-És itt a pont. Ennyi.


Mondjuk hozzáteszem, hogy én a barátnőimnek sem ecsetelem ki a szexuális életemet.. Pláne nem a fiú haverjaimnak/kollégáimnak.. Én úgy gondolom, hogy az rám és a páromra tartozik. Pluszban ezeket igazán nem egy ellenkező neművel kellene megosztani, még ha barátok is vagytok. ÉS akkor nem veszik szexuális kihívásnak sem.


A fériak sokkal szexorientáltabbak, magyarul lehet barátkozni férfiakkal, -érdekes módon én pl egyik haverommal sem dugtam vagy kavartam, pedig tudom, hogy mint nő, bejöttem párnak- de neked kell meghúznod a határt. Az utalásokat miszerint bejövök nekik, mint nő, elteszem bóknak, és egy pillanatig sem veszem komolyan a szexuális töltetű megjegyzéseket..(ahogy sértésnek sem).


Plusz szexuális dolgaimról sem teszek nekik említést, de mondjuk én mint mondtam, a női barátaimmal sem feltétlenül beszélem/teregetem ezt ki, arra ott a párod.


Működik ezt, csak mondjuk tudni kell, hogy egy férfi-női barátság azért nem ugyanaz teljesen mint egy női-női. Más fér bele nyilván.

26N

2017. máj. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 RoseTyler ***** válasza:

Ez tényleg így van, ahogy már előttem is írták, hogy nőként csak úgy lehet férfiakkal barátkozni, ha megtartod a tisztes távolságot tőlük.

Hiába hirdetik azt sokan, hogy "nem vagyunk állatok", valójában mindannyiunkat olyan ösztönök mozgatnak, amiken nem lehet a puszta akaratunkkal felülemelkedni. De azt azért megtehetjük, hogy elővigyázatosak vagyunk és elkerüljük az olyan helyzeteket, ahol ösztönből cselekednénk.

Engem mindig az tartott vissza attól, hogy túl bizalmas viszonyba kerüljek a férfiakkal, hogy sokukra potenciális szexuális partnerként tekintek. Innentől meg észnél vagyok, hogy ha tudatos döntéssel mégsem akarok ágyba bújni velük, akkor nem megyek bele "veszélyes" helyzetekbe. 32N

2017. máj. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!