Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert " hiv meg " mindenre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert " hiv meg " mindenre, nem enged fizetni?

Figyelt kérdés

Nem talaltam erre megfelelö kategóriát mint " baratsag " stb ezert irok ide.

Nem tudom mi ez, hogy megyek vendeglöbe a lanyommal es a tulaj nem enged fizetni.

Egyszer elöfordut , megköszöntem, meglepödtem , próbaltam megis fizetni de nem lehetett , nem fogadta el. Utana ra egy hónapra arra sétaltunk ( környeken lakunk ) es a lanyom megallt a vendeglö elött benezett mert meglatta ott egy osztaly tarsat ., de nem kivantunk semmmit ezert tovabb mentunk.

Erre kijött a tulaj h menjunk be ( gondolta nincs penzunk biztos ) es meg akart hivni barmire.

Mondtuk kösz de nem vagyunk ehesek. Tenylegesen nem voltunk es most csak úgy kerni mert lehet nem fogunk .

De jólesett , úgy éreztem megsajnalt , kedveskedni akart ,pedig nem vagyunk szakadtak en ápolt 40 eves nö vagyok , fodrasz , fogorvos , szoli stb

Megható volt h ö azt hitte nincs penzunk biztosan mintha rokonom lett volna, vagy nagybatyam , kb 15 evvel gondolom idösebb.

A labyom aztan megint menni akart ra egy hetre , es csak oda mert ott jo a hamburger , hiaba ajanlottam mas helyet .

En nem akartam menni mert kicsit szegyelltem magam h ugy nez ki mintha potyazni mennenk stb nem tudtam ha elfogad penzt.

Persze nem fogadta el a penzt , ami nekem jo volt csak kicsit ciki.

Gondoltam többet nem megyek, mig a lanyom ki nem cirkuszolta akkor feltettem a fapofat es beallitottam, gondoltam ha fene fenét eszik fizetni fogok.

Aztan a lanyom evett , a tulaj odajött mindig szokott kerdezgetni beszelgetni, kinal mindennel körbeugral., aztan mikor kiment a teraszra asztalokat törölni , odafutottam a bankkartyaval a pulthoz (kihasznalva h nem latja ) es gyorsan fizetni akartam , ott volt a " segéd" vagy ki egy fiatal srac , de egyszercsak latom a tulaj a hatam mögött es a keze kiszedi a bankkartyat h nem. Mondtam csak ma de nem.

Kimentem fizetes nelkul , aznap is. Persze megköszöntem.

Kisse szegyelltem magam megint.

Mondtam is a tulajnak h annyira szegyellem magam mondta barmikor szivesen lat .

En hiszek az emberi jóságban.

Szerintetek valamit felre ertek, vagy ez tenyleg szimpla baratsagossag ?

Kisse furi.


2017. máj. 14. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Meg akar téged kekszelni
2017. máj. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nem mindenre ez a magyarazat
2017. máj. 14. 12:29
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

Ne higgy az 1-esnek Kérdező!

Mivel látta ez az áldott jó ember, h fodrászhoz jársz, a fogad csillant, mint Colget reklám, és szép barna bőröd sem két fillér a szoliban, így gondolta nem maradt pénzed kajára.

Látod, vannak még jó emberek, megsajnálják az igényes nőket...


Ja... hány éves vagy Badmann, 40 vagy 70? 😅 Nagy az Isten állatkertje, kiszöknek a szoliba. 😎

2017. máj. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kik szöknek a szoliba ?
2017. máj. 14. 12:32
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Hosszú. 🙂 Van min gondolkodnod, nem terhelnélek ezzel is. 🙂
2017. máj. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Te vagy 40 királylány? Most szabadultál ki a sárkánnyal őrzött toronyból?? Más magyarázatot nem tudok a mujaságodra.

Rendkivül ostoba nő lehetsz.

2017. máj. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Miert , nem tett ajanlatot , miert kene rögtön rosszra gondolni
2017. máj. 14. 15:36
 8/8 anonim ***** válasza:

40 evesen ennyire nem lehetsz naiv bakker

Vagy a lanyod akarja meghuzni vagy teged. A vendeglos is penzbol el, azt hiszed csak ugy ingyen osztogat mindenkinek mindent?

2017. máj. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!