Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feketeruhasember kérdése:

Mit csináljak ha nem tudok fizetni a nő helyett?

Figyelt kérdés

Eddig azon voltam hogy mindent én fizessek, üzemanyag, kaja, mozijegy, vagy bármi. Csak az a baj hogy annyi pénzem sincs már hogy a hónap végéig kitartson, lehet hogy zsíros kenyér evés lesz a dolog vége. Tudom hogy nekem kéne, de nem megy...hogyan mondjam el neki?

Van 15 ezer a számlámon és ennyi. Kocsiban száraz a tank, nem tudom hogyan fogom kedden hazavinni, hacsak nem kirúgom az alját és lábbal hajtom.


2017. ápr. 8. 22:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mostantól nincs mozi vagy bármi, ha pedig valami van akkor ő fizet. Mondd meg neki, hogy leégtél teljesen.
2017. ápr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
11%

szélhámosokról szóló filmekből meríthetnél ihletet.

pl eljátszod,hogy betörtek hozzád meg ilyenek.

lehet még pénzt is sikerül kicsalnod belőle ha ügyes vagy és rendesen teljesítesz az ágyban.

2017. ápr. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Holnap mennénk moziba és mit sem sejt erről.

Mikor mondjam meg? És hogyan? Úgy ahogy írod?

2017. ápr. 8. 22:52
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék hazudni neki.
2017. ápr. 8. 22:53
 5/14 Költőnő? ***** válasza:
100%
Tömegközlekedés?
2017. ápr. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%

Miért neked kéne mindent fizetni? Ezt sose értettem... Egyenlőség, feminizmus stb. de azt elvárják a p...ák, hogy a férfi fizessen :D TISZTELET A KIVÉTELNEK!!!


Egyébként már most is kamuztál neki azzal, hogy sokkal gazdagabbnak állítottad be magad, mint amilyen vagy. Leesne a némber kezéről az aranygyűrű, ha tömegközlekedéssel kéne hazamennie, vagy mi? Döntsd el mit akarsz, hogy téged, vagy a (nem létező) pénzedet szeresse.

2017. ápr. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi ideje vagytok együtt?

Lehet, hogy eljött az ideje egy őszinte beszélgetésnek?

Ne azt mondd, hogy ezentúl ő fizessen - bár, ha fontos vagy neki, akkor úgyis ezt fogja ajánlani - hanem azt, hogy kicsit vissza kell venni a programokból, mert sajnos a fizetésed véges és az a bizonyos takaró nálad eddig ért.

Aztán majd meglátod!

2017. ápr. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
"Nem szeretnék hazudni neki." Akkor mi a kérdésed????
2017. ápr. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Mi a kérdésem?


Hogyan mondjam el normálisan neki?

Nincsen olyan jó kommunikációs képességem.

2017. ápr. 8. 23:13
 10/14 Estádio de Felchút ***** válasza:
87%

Hát először is nőjön be a fejed lágya, aztán ha egyszer megjön az eszed, majd csajozhatsz.

Mellesleg mi a brokinak tartasz autót, ha kajára is alig van pénzed? Nem, ne válaszolj. Tudom a választ. Mert egy pénzügyi analfabéta vagy.

2017. ápr. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!