Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van ebben valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van ebben valami?

Figyelt kérdés
Az emberek nagy része úgy gondolja, hogy inkább legyen kapcsolatban, mint egyedül. Mert ettől érzik "teljesnek" az életüket. Az ilyen felfogásból adódóan születnek rossz kapcsolatok. Egymáshoz nem illő emberek vannak együtt és szívják egymás vérét a teljes élet illúziójáért. Szerintem egy párkapcsolat - legyen az jó vagy rossz - pont kizárja a teljes élet lehetőségét. Egy kapcsolatban a másik emberhez kell idomulnod, kompromisszumokat kötsz. - Ami egyébként teljesen normális. - De innentől fogva ugyancsak nem beszélhetünk teljes életről. A másik dolog, hogy tényleg nem számítanak a valódi értékek. Az emberek csak habzsolni akarnak, azt is úgy, hogy semmit ne kelljen beletenni a dolgokba. Meg persze bacni. Már elnézést!
2017. máj. 14. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:
91%

" Szerintem egy párkapcsolat - legyen az jó vagy rossz - pont kizárja a teljes élet lehetőségét. Egy kapcsolatban a másik emberhez kell idomulnod, kompromisszumokat kötsz. "

A kulcsszó a szerintem. Te így gondolod, más meg másként, nincs is ezzel semmi gond.

Egyébként nem csak egy párkapcsolatban kell másokhoz idomulni, hanem a munkahelyeden is. Ha pedig vállalkozó vagy, még akkor is a keresletre kell építened, mert az határozza meg a kínálatot. ^^


21/L

2017. máj. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egy jó kapcsolatban nincsenek kompromisszumok, hisz a cél és az út mind a 2 félnek ugyanaz.. csak együtt mennek rajta, ugyanarra... kb mintha 1 autóval ketten utaznának!
2017. máj. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!