Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt már valakivel ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már valakivel ilyen?

Figyelt kérdés

Bejelölt fészen egy fiatal aranyos lány (nálam kb 10 évvel fiatalabb, 25 körüli lehetett), majd pár óra múlva rám írt, hogy szimpi vagyok neki, stb... Elkezdtünk volna beszélgetni. Rákattintottam, hogy megnézzem jobban az adatlapját, de nem volt elérhető az adatlapja, így már messengeren se értem el. Furcsa... Véletlen hiba lehet, vagy csak valami kamu? Mi a véleményetek?


Jelenleg nincs kapcsolatom, nem is töröm magam, hogy legyen, mert most jól megvagyok egyedül. Ráadásul abszolút nem jellemző, hogy egy lány/nő kezdeményezzen felém. Ezért is esett nagyon jól, feldobta a napom. Kár, hogy ez történt. Remélem nincs vége itt a sztorinak és újra felbukkan/elérhető lesz. :)



2017. máj. 14. 22:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nézd meg az adatlapját úgy, hogy nem vagy belépve a fiókodba. Ha úgy működik, akkor tiltott. Ha nem, akkor törölte magát, vagy kitiltották.
2017. máj. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
@Heraclius: Korábban írtam, hogy megtettem, nem találtam. Valószínűleg az van amit írtál.
2017. máj. 14. 23:50
 13/15 anonim ***** válasza:
Rém egyszerű 500 fős ismerőstábort összetoborozni, pusztán be kell jelölni az összes embert, akit jobb oldalt felajánl neked. Vad idegenek is vissza fognak jelölni... Főleg ha lány vagy és ari/szép. Aztán jöhet a trollkodás.
2017. máj. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Nem szokásom vadidegeneket visszajelölni. Sőt, még olyan emberereket se jelölök vissza akit ismerek, de nem szeretném az ismerőseim közt tudni.


Csak azért jelöltem vissza, mert azt hittem, hogy a főnököm lánya, mert nagyon hasonlított rá és a vezetéknevük is egyezett. Miután visszaigazoltam, rám írt. Fel is vetettem a kérdést a hasonlóság miatt, de nem. Utána szakadt meg a beszélgetés.


Lehet mégis, és cikinek érezte a dolgot :D. De miért kellett törölnie magát? Tudja a bánat, majd az idő eldönti, hogy csak ráparázott (esetleg más) vagy felültetett a szopórollerre...

2017. máj. 15. 00:35
 15/15 anonim ***** válasza:
Próbáld pár héttel később. Lehet egy darabig felfüggesztette. Bár mindegy, gyerekes viselkedés...
2017. máj. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!