Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mások is kellemetlenül érzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások is kellemetlenül érzik ilyenkor magukat?

Figyelt kérdés

Amikor például sétálok a ligetben, és véletlenül meglátok párokat kijönni a bokrok közül, nagyon ideges leszek, és erőteljes szégyenérzet önt el. (Szerencsére, csak egy-két alkalommal tapasztaltam ilyesmit.)

Illetve, az is zavaróan hat rám, hogy az utcán nyalják-falják egymást az emberek. Undorító.


2017. máj. 14. 22:28
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
#9 Végre, köszönöm! Már azt hittem én nem vagyok normális, hogy megmosolygom ha látok egy szerelmespárt, akik láthatóan odáig vannak egymásért. Ha tarkóm mögött 10 centivel cuppognak az más, de utcán messziről miért zavarna? Bokorból kijövő párt még nem láttam.
2017. máj. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
89%
Szánod őket, miért, mert nem karótnyeltek? Mi ebben az undorító? Te nem csináltad még?
2017. máj. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 LubbockSan válasza:
Ebben az estben felejuk biccentenek ugy hogy ne lassak, es a paromnak mondanam hogy nezd, jol el voltak, vagy valami ilyesmi kis megjegyzest tennek. Nem kell ezert kellemetlenul erezni magad, ha nekik ez jon be es masokat nem zavar akkor csinaljak, en max jot derulnek rajtuk.
2017. máj. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Nekem is megvannak a hibáim, ezt elismerem.

Valóban "merev" vagyok a magam módján, és talán ebből adódóan, szeretnék látni hozzám hasonló fiatalokat.

2017. máj. 14. 23:34
 15/26 A kérdező kommentje:
Megemlíteném, hogy ellentmondásos érzéseim is vannak, mert máskor éppen az dühít fel, ha látok egy másik "hivatalos" személyt. Egyfajta irigység lehet ez a részemről. Nincs sok értelme, de mégis rám tör. Talán evolúciós okai lehetnek?
2017. máj. 14. 23:42
 16/26 A kérdező kommentje:
Igazad van, kedves 23:21-es válaszoló. :)
2017. máj. 14. 23:46
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Engem annyira nem érdekel, hogy észre sem veszem.

Az ilyen bokros megoldásokat mondjuk észre szoktam, de az is mosollyal tölt el, mert hát szerelmesek és fő az izgalom. Meg annyi szerencsétlenkedés övez egy ilyen kalandot, hogy az felsorolni is nehéz lenne. Beleáll az ág, kilátszik, nem jön le, jönnek, néznek, szúr, stb. elképesztő:D

A nyali-fali meg rendben van.

2017. máj. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Hát bevallom, nem tehetem meg, mert akkor nagyon képmutató lennék!

Nekem ennél kicsit pikánsabb sztorim volt, úgyhogy max csak somolygok a bajszom alatt.

2017. máj. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
91%

Elég alacsony az ingerküszöbötök, de ez csak a saját véleményem, szóval akinek nem inge... :)


Volt már, hogy rászorultam ilyen "bokorba bújós" megoldásra a barátommal, de én előtte sem undorodtam ettől vagy netán szántam volna az ilyen párokat. Felfogás kérdése. Akinek még nem volt ilyenben része (és a negatív hozzáállása miatt nem is lesz), annak nem lennék a párja helyében. :( Hangulatgyilkosság elutasítani egy ilyen izgalmas, spontán lehetőséget.

2017. máj. 15. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

De mi abban a ciki, hogy utána meglátod őket? Ha azt látnád meg, hogy a bokorban hemperegnek épp, az igen, mindenkinek kellemetlen. De így kb. csak sétáló párt látsz.

Az sem mindegy, hogy mit értesz az alatt, hogy falják egymást. Nyilván, ha már a manduláját nyalogatja a nőjének a villamoson valaki, akkor inkább menjenek szobára, de most az, hogy összebújnak, megcsókolják egymást - parkos példádnál maradva - pl. a padon ülve, abban nincs semmi. Szerelmesek, aranyosak. Én részemről szeretem látni, mikor az ilyen párok ragyognak pusztán attól, hogy egymáshoz érnek. Meg remélem, mi is így nézünk ki párommal. :)


A bokros dologhoz visszatérve: egyszer próbáld ki, de komolyan. Megvan a maga varázsa, még ha nem is hiszed.

2017. máj. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!