Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondol magáról az ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondol magáról az ilyen?

Figyelt kérdés
6 éve összejártunk "arra". Csak néhányszor, mert nem tetszett a viselkedése, egy idő után már ő se jött be. Közöltem is vele, hogy hagyjuk. Pár hete fb-n rám írt, jó lenne ha találkoznánk, úgy. Nem írtam rá semmit, megdöbbentett, hogy feleséggel, egy babával fel mert keresni engem. Ráadásul elköltöztem jó messzire, élettársi kapcsolatban vagyok, mindez kint is van a lapomon. Nem értem mit gondol az ilyen ember magáról?
2017. máj. 15. 11:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%

Ilyen???


Szerintem semmivel nem vagy különb ennél a férfinél, akit "ILYEN"-nek degtradálsz- 6 évig nem volt gond a hozzáállásával és te is partner voltál benne.

Most, hogy már nem kell (van jobb...), rögtön erkölcsi piedesztál? :)


Szerintem pont neked nincs erkölcsi alapod az ítélkezésre, de tudom, neked van, mert jár és jogos :)

2017. máj. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
6 év után keresett fel! Jó ha kétszer találkoztunk annak idején, akkor szinglik voltunk!!! Mi abban a baj ha egyedülállóként szexeltem más emberrel régen? Senki sem szent ebben a világban, te sem! Én legalább nem gondolok másra,és nem keresek fel senkit a párom mellett! A te gondolkodásod degradált!
2017. máj. 15. 11:51
 3/15 anonim ***** válasza:
68%

Úgy gondolta, hogy egy próbát megér.....

Mivel már volt előéletetek, így van egyfajta bizalom a másik irányában.

A helyedben közölném vele, hogy boldog párkapcsolatban élsz és azok az idők már elmúltak.

2017. máj. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
32%
Azt nem tudom, hogy magáról mit gondol, de hogy téged minek néz, az elég egyértelmű. Vajon miért?
2017. máj. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
34%
Miért ne lenne jogos a kérdése a pasinak? Aki egyszer belement ilyenbe, hogy csak úgy szexelünk, az bele fog máskor is. Miért érdekelné, hogy ép párod van?
2017. máj. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Úgy írtok mintha teljesen természetes lenne, hogy egy azóta férjé és apukává vált férfi felkeresi az exeit. Nem én voltam az egyetlen az életében. Nem vagyok olyan mint akkor. Nem értem ezt a támadást.
2017. máj. 15. 11:57
 7/15 anonim ***** válasza:
25%
Kérdezni még csaktán szabad!
2017. máj. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
Kuldenem is a beszelgetest a felesegnek...
2017. máj. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
a kényszer nagy úr.
2017. máj. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
45%
Félre érted, aki ténylegesen exem, azzal nem beszélek. Attól nem is kérdeznék ilyet, na de aki annó is csak úgy letolta a bugyit, attól igen is megkérdem néha. Itt is érvényes, amit alkeszra, megcsalóra mondanak, Kutyából nem lesz szalonna.
2017. máj. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!