Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondol magáról az ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondol magáról az ilyen?

Figyelt kérdés
6 éve összejártunk "arra". Csak néhányszor, mert nem tetszett a viselkedése, egy idő után már ő se jött be. Közöltem is vele, hogy hagyjuk. Pár hete fb-n rám írt, jó lenne ha találkoznánk, úgy. Nem írtam rá semmit, megdöbbentett, hogy feleséggel, egy babával fel mert keresni engem. Ráadásul elköltöztem jó messzire, élettársi kapcsolatban vagyok, mindez kint is van a lapomon. Nem értem mit gondol az ilyen ember magáról?
2017. máj. 15. 11:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%

Hát, 62%, ezt jól megfogalmaztad.

Magyarul az a nő, míg nem találja meg a szerelmét, a párját, és merészel szexelni érzelmek nélkül az majd a pár kapcsolatában nem képes a hűségre. Magyarul qurva volt, qurva lesz. Gratulálok!

Egy nőnek is joga van élvezni a szexet. akár érzelmek nélkül is!


Kérdező! Ne gondolkozz a hapsiról semmit, csak magából indult ki. Gerinctelen féreg,és azt hiszi, h aki kapcsolatban volt vele, az is olyan.

Sajnáld inkább. Egy szerencsétlen nyomorult.

2017. máj. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
68%

Kicsit furi a kérdés. Nem mindegy mit gondol bárkiről, ha nincs közötök egymáshoz?


Tiltás, azt csáó! Probléma megoldva.


Magadat kéne lenyugtatnod, és nem kiakadni apróságokon! Segítsünk benne?


És amúgy tényleg teljesen normális az ilyen gyökér ember, üdv a Földön! 😃

2017. máj. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Ágnyeszka:) Valamit félre értesz. Én nem tartom kur.vának a nőket. Ilyet, tőlem még nem olvastál.

Annyit viszont már bőven éltem, tapasztaltam, aki érzelmek nélkül szexel és nem szeretkezni szeret, azt később is legtöbb esetben rá lehet venni. Ez, személyes tapasztalat. Nem igazán zavarja őket, hogy párjuk, férjük van.

2017. máj. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
52%
Miért nem tőle kérdezed meg, hogy ezt hogyan gondolta?
2017. máj. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

13! Akkor én vagyok az egyik kivétel! 😂😂😂 imádok a párommal szeretkezni! Eszembe se jut másik férfi.

Annak pedig meg van az oka hogy miért nem ezt a "díszpéldányt" választottam... mert több is lehetett volna közöttünk. Randiztunk a szexen kívül. De nekem egy idő után kiábrándító volt a viselkedése.

2017. máj. 15. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!